Identična 5:2 slavlja Sokola i Hrvatskog Sokola, pobjeda Termie u Beničancima

Završeno je i natjecanje u 2. ŽNL Valpovo lige za ostanak gdje su zanimljvo u sve tri utakmice slavilii gosti. Oba Sokola svoje su susreta završila slavljima 5:2 na gostovanjima, dok je BSK Termia upotpunio slavlje gostiju ovo kolo obilježivši tri boda na gostovanju u Beničancima nakon što je preokretom usmjerio utakmicu sa 0:2 na 3:2.

BSK Termia je u Beničancima preokrenula susret svladavši domaćina NK Beničanci i tako ostvarila sedmu ovosezonsku pobjedu, ukupno četvrtu gostujuću. No, nimalo to nije bio lak zadatak. Domaćini su poveli 2:0 te tako na poluvrijeme otišli sa prednosti koju su im svojim pogocima donijeli Vešligaj i Biondić. Gostima je da smanje rezultatski zaostatak trebalo šest minuta kada zabija Davor Pavošević, da bi susret izjednačio u 66. minuti Blažević. Isti igrač strijelac je i za potpuni preokret i uspostavilo se da je taj pogodak bio posljednji na susretu za konačnih 2:3. BSK Termia sezonu je završila na drugom mjestu lige za ostanak, dok su Beničanci sezonu završili na stepenici ispod.

Sokol iz Rakitovice upisao je svoje šesto ovosezonsko slavlje svladavši Viktoriju u Lacićima sa 2:5. Bez obzira na današnji rezultat, Viktorija je zadržala prvo mjesto lige za ostanak dok je Sokol sezonu završio na petom mjestu. Junaci susreta za goste sa dva pogotka bio je Dorian Falamić,  dok su jednom mrežu tresli Kokić, Žigmundić i Golubić. Kod domaćina pogotke su postigli Zaspan i Mrganić.

Hrvatski Sokol iz Bočanjevcima na krilima hat-tricka Emanuela Barića ostvario je pobjedu na gostovanju u Šljivoševcima kod NK Graničara sa 2:5. U prvih petnaest minuta vidjeli smo tri pogotka. Gost je poveo preko Barića u 11. minuti, da bi četiri minute kasnije susret izjednačio Dino Kovačević. Odmah je na to regirao Hrvatski sokol i vratio stvari u kontrolu pogotkom Filipa Šeksa. Potom se na scenu vraća Barić i već u 21. minuti rezultat je 1:3. Na novi gol morali smo čekati do 43. minute kada Dejan Čanadžija povisuje prednost gostiju na 1:4. Do kraja susreta pogodak za Graničar postigao je Antonio Boduljak, da bi konačnih 2:5 svojih hat-trickom postavio kapetan gostiju Emanuel Barić.