Hrvatski dragovoljac bodom u Bučju do jesenske titule

U Drenovcu su odlučili vratiti se ekspresno tamo gdje im je i mjesto, jesenski dio posla odradili su na najbolji mogući način i tokom zime mogu razmišljati o dodatnom snaženju momčadi kako bi spremni dočekali napade prije svega iz Golobrdaca u borbi za naslov prvaka i plasman u 1. ŽNL.

U posljednjem kolu Dragovoljci su išli na najkraće putovanje, u obližnjem Bučju nisu pobjednički zaključili sjajnu jesen, ali razloga za zadovoljstvo ne nedostaje, jesenska titula je osigurana i remijem uz po gol na svakoj strani. Nakon uspavanke u prvom poluvremenu u nastavku je krenulo vatreno i u znaku Josipa, goste je u vodstvo doveo Brkić, dok je tri minute kasnije imenjak mu Šubara poravnao i postavio konačni rezultat a uz to ostavio je i Graničar u igri za naslov prvaka jer je momčad iz Bučja zajedno s Eminovcima na samo tri boda iza Dragovoljca. Ispred ovog dvojca je Parasan koji je minimalno za kraj jeseni slavio na gostovanju u Staroj Lipi, a jedni strijelac bio je Ivan Legac u 84. minuti, šest nakon što je ušao u igru.

Eminovci su u posljednjem jesenskom kolu remizirali s Bskom na svojoj “Kockici”, rano su domaći došli do vodstva preko Roberta Zaočevića, no gosti iz Biškupaca pokazuju da znaju igrati i rade preokret golovima Filipa Ivičića i Mihaela Kraljevića a sve to do odlaska na odmor, u nastavku uz puno muke domaći ipak dolaze do poravnanja u 78. minuti kada je Krešimir Hein uspio svladati Mijokovića za konačnih 2:2. U derbiju začelja Dinamo je nadigrao Ovčare i ostavio ih tokom zime u statusu najneuspješnije momčadi u županiji. Leonardo Milnarić je načeo goste, a kada je zabio i Matija Zdešić postalo je jasno da bodovi ostaju u Badljevini iako su gosti iz Ovčara uspjeli smanjiti golom Marka Ilića. Konačni rezultat u 61. minuti postavlja Stjepan Šepl potvrdivši tako prvu pobjedu Dinama u ovoj sezoni.