Hrvatska uvjerljiva protiv turskih vršnjaka

U prijateljskoj utakmici na stadionu u Kranjčevićevoj Hrvatska U-20 uvjerljivo je svladala turske vršnjake, rezultatom 4:1.

U-20: HRVATSKA – TURSKA 4:1 (3:0)
Prijateljska utakmica, Zagreb.

Strijelci: 1:0 – Mitrović (7′), 2:0 – Bulat (40′), 3:0 – Marin (43′), 4:0 – Marin (66′), 4:1 – Yilmaz (84′)

Hrvatska: Pandur (73′ Josipović), Benić (68′ Ševelj), Dolček (58′ Kuprešak), Šutalo (73′ Durdov), Oroz (73′ Galešić), Radić (73′ Škaričić), Mitrović (73′ Brnić), Palaversa (58′ Hanuljak), Ljubičić (58′ Baturina), Marin (68′ Julardžija), Bulat (68′ Čuić). Izbornik: O. Vukojević.

Hrvatska reprezentacija do 20 godina, pod vodstvom izbornika Ognjena Vukojevića, ugostila je u petak svoje vršnjake iz Turske te upisala prijateljsku pobjedu rezultatom 4:1.

Suparničku je mrežu na stadionu u Kranjčevićevoj načeo Mitrović nakon samo sedam minuta igre, a u završnici prvog poluvremena Bulat i Marin povisuju hrvatsku prednost na 3:0.

Sredinom nastavka Marin je postigao svoj drugi pogodak za 4:0, da bi u završnici Yilmaz ublažio poraz turske nacionalne selekcije.