Hrvatska U-20 bolja od starijih kolega iz Katara

Mlađi i tri godine od svog suparnika hrvatski mladi reprezentativci U-20 godina pobijedili su u prijateljskom ogledu olimpijsku reprezentaciju Katara (U-23) minimalnim rezultatom 1:0.

Kao i susret najbolje hrvatske seniorske vrste od prije nekoliko dana dvoboj je odigran na prekrasnom travnjaku u Velikoj Gorici, a jedini pogodak postigao je Hajdukov ubojiti napadač Michele Šego. U 22. minuti, nakon kornera, Šego je odlično dočekao loptu i glavom je pospremio za slavlje mladih hrvatskih nogometaša.

Iako prema godištima puno mlađi hrvatski su se reprezentativci odlično držali pa je u nastavku ove utakmice dvoboj bio posve izjednačen, a vrlo dobre i izgledne prilike su imali su i reprezentativci Katara, no mreže su u nastavku ipak mirovale pa je završilo minimalnim slavljem mlade hrvatske odabrane veste do 20 godina starosti.

Hrvatska U-20 – Katar U-23 1:0 (Šego 22.)