/Hattrick neuhvatljivoga Kubaše! 2. ŽNL NAŠICE
motičina

Hattrick neuhvatljivoga Kubaše! 2. ŽNL NAŠICE

U 20. kolu 2. ŽNL Našice pobjedničke ekipe su Seljak, Omladinac, Željezničar, Sloga i Lila.

Utakmica između Seljaka i Slavonije završila je rezultatom 2:0. Doaći su poveli u 23. minuti iz kaznenog udarca golom Antolovića, a za konačnih 2:0 zabio je Batovanja u 83. minuti susreta.

U susretu između Omladinca i Mladosti konačni rezultat je 2:0 Domaći su poveli u 3. minuti golom Klabana,a u 60. minuti za 2:0 iz kaznenog udarca zabija Kolauti.

Dvoboji između Zoljana i Croatie završio je 2:3. Gosti su poveli u 13. minuti golom Vuzema, a dva gola zabio je odlični Milanović u 16. i 75. minuti, a za domaću ekipu golove su zabili Rusan u 34. minuti i Devalo u 70. minuti.

U utakmici između Željezničara I Motičine konačni rezultat je 3:2. Za domaće opet je briljirao neuhvatljivi Kubaša sa tri pogotka u 9. minuti, u 66. minuti iz kaznenog udarca te 77. minuti, a za gostujuću ekipu precizan je bio odlični Mihaljević u 31. i 53. minuti.

Susret između Sloge i Šipovca završio je rezultatom 3:1. Za domaće je dva gola zabio raspoloženi Knežević u 21. i 88. minuti, a jedan gol zabio je Paulić u 47. minuti, kod gostujuće ekipe jedini gol na utakmici zabio je Kubala u 37. minuti.

U dvoboju između Lile i Poleta rezultat je 2:0. Domaći su poveli golom Fruka u 32. minuti, a za konačnih 2:0 zabio je Kraljik u 61. minuti.

Utakmica između Đurđenovca i Iskrice završila je rezultatom 3:0. Za domaće zabili su Posavec u 17. minuti, Pavlić u 32. minuti te Vuković u 43. minuti.

U 21. kolu ŽNL Našice odigrat će se utakmice između Đurđenovca i Seljaka, Iskrice i Lile, Poleta i Sloge, Šipovca i Željezničara, Motičine i Zoljana, Croatie i Omladinca te Mladosti i Slavonije