/Hašk nastavlja svoj fantastičan niz i protiv Tomislava JOSIP MITROVIĆ ZABIO U DERBIJU
frankopan fb

Odigrano je 9.kolo Prve ŽNL u kojemu nije bilo promjene na vrhu niti promjene u odnosu vodećih momčadi. Hašk je pogotkom Josipa Mitrovića stigao do pobjede protiv Tomislava dok je Frankopan nastavio sa sjajnim izdanjima i pobjedom nad gostima iz Vođinaca ostao na minus 4 za liderom. Domaćini su bili domanantni ovo kolo pa su tek Negoslavci i Croatia došli do boda na gostovanjima.

9 06.10.2019 15:30 Posavski Podgajci Posavac – Slavonac 4:2

Danas smo teško pobjedili odlične dečke Tomislav Cerna sa 1:0, gol je postigao Josip Mitrović, ponosan sam na svoje dečke, ništa nije više slučajno, ali da komentiram popratne događaje, 2 crvena, 12-13 žutih, ma neću i ne mogu, kome više to treba, ako smo previše, recite, sami se zakočimo, vjerujte, tko je gledao utakmicu zna, nismo pucali jedni na druge, a kao da jesmo, tužan, da! , ali kao da netko mari, sportski pozdrav i Bog vas čuvao, dao vam snage, nama je puno treba – Ivan Lukić, Hašk Sokol.

Nemam sto zamjeriti svojim igračima. Igrali smo od 30’ bez isključenog Zirduma i nismo dali protivniku da se naigra. Čestitao bi domaćinu na pobjedi, strijelac standarno Mitrovic. Ekipi HAŠKA želim sreće u nastavku prvenstva a mi se okrećemo domaćoj utakmici protiv susjeda iz Gradišta – Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

1

Borbena utakmica sa obje strane. Mogli smo pobjediti obzirom na prikazanu igru ali na našu žalost nismo uspjeli.Gosti organizirana ekipa.Čestitke na osvojenom bodu – Milan Matijević Jadran.

U jednoj jako lošoj utakmici po lošem terenu mi smo bili danas lošiji. Iz tog nekog antinogometa stvorilo se po nekoliko prilika sa obje strane nas golman Božičković je bio na visini zadatka dok smo mi pogodili 2 stative. Izgubili smo sredinu terena iako smo imali odnos 4 na 3 za nas i iz toga nije moglo bolje. Što se tiče pozitivnih strana jedino je dobro što je ovo treća u nizu bez poraza nakon tri kako se ispostavilo teške utakmice. Suci korektni kao i domaćin – Josip Tunjić Negoslavci.

2

Mario Butković trener Frankopana – na početku čestitke mojim igračima na pobjedi,danas smo odigrali jednu dobru utakmicu gdje smo u svim segmentima nadigrali protivnika za koje mogu reći da su dobra ekipa, njima sretno dalje, mi se okrećemo Negoslavcima i nadamo pozitivnom nizu, moram naglasiti da je suđenje bilo odlično.

Na prekrasnom kompleksu koji je sigurno jedan od najboljih i najljepših u Slavoniji poraz od ekipe Frankopana 4:1 jednostavno kad je netko bolji, bolji je. Nakon ove utakmice stavljam svoj mandat na raspolaganje jer ovoj momčadi je definitivno potrebna neka vrsta promjene. Dikonić Dražen Mladost.

3

Izuzetno teško osvojena tri boda. Patimo se, mučimo. kao nikad do sad, ali što me veseli i takvi osvajamo vrijedne bodove. Prvi dio u igri bez igre uspjevamo doći do prednosti od 2:0,i onda kada u drugom dijelu to trebamo mirno privesti kraju, ne,, mi dozvoljavam vrlo dobroj ekipi Vrba je da se vrati, brzim golom smanjuju rezultat, i od tada sljedećih 30-tak minuta sve je na njihovoj strani, stvaraju pritisak, šanse i samo njihova nesposobnost realizacije nas spašava izjednačenja. Mi iz polukontre i kaznenog udarca povećavamo vodstvo u 85 na 3:1…međutim i Vrbanji poklanjamo još jednu priliku, koju oni koriste i zabija ju za 3:2. Gostima sve čestitke, ove suce želim da mi sude u gostima,, a sebi poklanja ova 3 boda za jubilej gdje slavim dvije godine na klupi – Zoran Rubić, Budućnost.

Kažu domaćini najbolja ekipa koja je dosad igrala s nama. Njima 3 boda, a nama utjeha da smo dominirali većinu utakmice, postigli 2 gola u gostima i počeli se pomalo ekipirat i dizati u formi. Nadamo se da će se i nama normalno uz rad i trening pojaviti svijetlo na kraju tunela.. Sportski pozdrav – Mladen Zadro Vrbanja.

4

5

Danas smo uz solidan pristup bili bolji za ta tri gola. Suci i gost korektni u utakmici bez grubosti- Bruno Ešegović, Slavonija Soljani.

Dosta oslabljen bez tri ključna igrača,neiskustvo sa klupe donosi prednost domaćinu.Vraćamo se u utakmicu,smanjujemo na2:1,poslije dva crvena kartona u normalnoj utakmici riješavaju sve.Čestitam domaćinu. – Trener Borca Drenovci Željko Lučić.

6

Utakmica u kojoj su gosti vodili 0:2 i imali još šansi za zabiti bar tri gola, mi prvih 35 minuta katastrofa i onda u zadnjih 5 minuta prvog poluvremena izjednačili. U nastavku smo napravili par izmjena i uspjeli okrenuti rezultat u našu korist. Suđenje odlično – Siniša Boban, Fruškogorac.

7

Utakmica fer i korektna, po svemu prikazanom možda i za rang više. Gost se pokazao kao vrlo disciplinirana i opasna ekipa. Mi dolazimo u vodstvo koje održavamo cijelu utakmicu, no međutim nakon što je gost smanjio rezultat na 3:2 u naše redove se uvlači panika. Nakon zadnjih 10-ak minuta grčevite borbe gotovo u grčko-rimskom stilu, postižemo pogodak i postavljamo konačnih 4:2. Slavoncu želimo sreću u daljnjem prvenstvu, a mi vremena za slavlje nemamo puno, jer smo za 6 dana gost Vidoru u Srijemskim Lazama Sportski Pozdrav-Siniša Šljerac Posavac