/Hašk trijumfom u Iloku okončao sjajnu polusezonu bez poraza BUDUĆNOST SVLADALA TOMISLAVA, FRANKOPANU NASLOV VICEPRVAKA
hašk sokol stari jankovci

Hašk je završio sjajnu polusezonu novom pobjedom izborenom u Iloku. Naslov viceprvaka je otišao Frankopanu koji je slavio kod fenjeraša i također ima puno razloga za slavlje i ugodan zimski san. Budućnost je u derbiju slavila protiv Tomislava sustigavši ka tako na ljestvici, a s njima je u tercetu i Slavonija koja je zaustavila seriju Jadrana. Vidor produžio agoniju Vrbanje koja će za proljeće trebati svježe krvi, Negoslavci zadovoljavajuću jesen okončali pobjedom kao i Borac koji se pobjedom nad Croatijom ugurao u gornji dio ljestvice. Slavonac se osladio bodovima protiv Mladosti pa se visoko popeo na ljestvici i bez ta tri boda bi bio na pretposljednjoj poziciji.

15 17.11.2019 14:00 Drenovci Borac – Croatia 3:2

Drago mi je da smo na kraju polusezone odigrali više nego dobru utakmicu u Općinskom derbiju. Igračima kapa do zemlje,, cijelu polusezonu smo na 13-14 igrača,, nismo kukali nego smo vrijedno skupljali bodove, dakle igrači čista 5. Ovom prilikom zaljvaljujem se i gledateljima koji su nas pratili tokom ovog djela prvenstva, a posebna zahvala ide klupskim operativcima na čelu sa gospodinom Majstorovićem koji su nam omogućili kvalitetne uvjete za rad. Pozdrav svima vidimo se na proljeće. Trener Budućnosti Rubić Zoran.

Zaslužena pobjeda domaćina. Mi smo danas bili bezidejni i ispod svakog nivoa. Iako je ovo međususjedski derbi nismo pokazali bas ništa, sram me je jer je domaćin odigrao bez grubosti i korektno tako da se moglo igrati ali mi nismo uspjeli stvoriti jednu pravu šansu. Kao sto sam rekao domaćin fer i korektan i ovim putem njima kao i treneru Rubiću želim sreću u proljetnom djelu prvenstva. Ekipi HAŠK S. Jankovci čestitam na prvom mjestu i ulasku u viši rang natjecanja – Mirko Godanj, Tomislav Cerna.

1

Mario Butković trener Frankopana : Samo čestitke mojim igračima na borbu do zadnje minute, igrali smo s igračem manje 60 minuta i na kraju uspjeli pobjediti,domaćin korektan,suđenje dobro.

2

Ušli nikako u utakmicu, ali i takvi imali mrtvu pred kraj poluvremena. Na početku drugog gosti poveli, mi se odmah vratili golom Lazara. Preko Josipovića i Tufekdžića osigurali pobjedu i treće mjesto na polusezoni. Moram pohvaliti golmana Pojeta koji je veći dio utakmice branio ozlijeđen i to vrlo sigurno. Gosti i suci korektni – Bruno Ešegović, Slavonija Soljani

Fer i korektna utakmica, zaslužen poraz.Domaćinu i sucima čestitke za prikazano na terenu, a Jadranu predstoji borba za ostanak u ligi.Za nas zgoditak postigao Felipe Lois. Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević

3

Jako dobra utakmica, tempo odličan, zadovoljan sam pristupom svoje ekipe,imali smo dvije super prilike koje nismo iskoristili, ekipa Haška zasluženo prvak jesenskog dijela, čestitam im na tome. Jedina zamjerka na glavnog suca sto nije pokazao crveni karton gostujućem igraču u 25. minuti zbog starta na zglob mom igraču koji je završio u bolnici na snimanju.Sve ostalo korektno sa obje strane – Siniša Boban, Fruškogorac.

Sada na odmor sa mojim “ljepoticama”..kako su radili i trudili se..zaslužili su ovu radost protiv odlične ekipe NK Fruškogorac..bilo je to utakmica koja bi ponudila i puno vise da je teren u boljem stanju..ponosan na moje dečke..kako i ne bi bio…dragim Iločkim žutima želimo svu sreću jer imaju kvalitet..mi sretni..naravno..stati nećemo i dalje se pripremati za proljeće…lijep je pogled s vrha od 2. kola..ali ono sto me raduje, a već mi par puta pokazao koliko zna..moram ih pohvaliti za odlično suđenje ove zahtjevne utakmice..Sabljić..M.Damjanović i A. Zrno..dečki daj Bože više takvih arbitraža..svim prijateljima..sportašima..igračima naše lige..svako dobro i pozdrav od ekipe HAŠK Sokol i mene..Sportalu hvala za promociju našeg nogometa – Ivan Lukić Hašk

4

Prvih 20 minuta je i odlučilo utakmicu u kojima smo visokim presingom i brzim protokom lopte zabili dva gola i stvorili jednu dobru priliku. Nakon toga 70 minuta prebacivanja sredine terena, domaćin stvara 3-4 dobre prilike i zabija jedan gol, dok mi iz 3 zicera ne pogadjamo. Na kraju iz penala dolazimo po mom mišljenju do ipak zaslužene pobjede. Sudačka trojka, glavni sudac Bruno Škrobo vrlo dobar. Domaćinima sve najbolje. Ovom prilikom čestitam ekipi Jankovaca na izuzetnom uspjehu u prvih 15 kola, samo rijetki to mogu, kapa do poda. Sportski pozdrav od cijele ekipe iz Negoslavaca – Josip Tunjić Negoslavci

5

6

Čista i zaslužena pobjeda. Najboljih 50 minuta ove sezone. Poslije 5:0 stajemo gdje gosti prezimaju inicijativu i imaju penal koji nisu iskoristili. Idemo na zimsku pauzu gdje ćemo pokušati da se posložimo. Gostima čestitam na prikazanoj igri. Suci odlični – Dalibor Dujković Vidor

Nismo uspijevali spasiti sezonu u posljednjem kolu i domaćinu čestitke na zasluženoj pobijedi… Samo mjesto na tablici govori da se u prvenstvo ne može ući s 13-14 igrača od kojih su se neki već oprostili od igračke karijere dok su drugi iz pionirskih kopački uskočiti u prvi tim… Još jedna velika zabluda ,pokušati igrati 1.žnlvs samo sa domaćim igračima dovesti će nas ako se ne pojačamo sa nekoliko dobrih Igrača u 2 žnl… Predstoji mukotrpan posao tokom zime… Na kraju hvala Sportalu i pozdrav svim sportskim djelatnicima – Mladen Zadro Vrbanja

7

Teška utakmica, gosti došli po bodove,svaka čast borba do zadnje minute.Moji momci vode cijelo vrijeme,padamo sa snagom i gost to koristi, 2:2 za sve šok,ja se mirim s tim rezultatom da bi moj Golubović iz jedne gužve zabio za konačnih 3:2.Gostima sve čestitke i sretno dalje.Trener Borca Drenovci Željko Lučić