/HAŠK Sokol trijumfalno prošao kroz Vrbanju BUDUĆNOST UNATOČ PORAZU ZADRŽALA DRUGU POZICIJU
hašk sokol fb

Hašk je prošao zahtjevno gostovanje u Vrbanji te se još više učvrstio na vrhu ljestvice. Budućnost je unatoč porazu zadržala drugu poziciju. U Srijemskim Lazama pobjeda domaćina uz dva kaznena udarca. Posavac je stigao do druge prvenstvene pobjede, a Jadran nije naplatio sjajno prvo poluvrijeme i vodstvo od 2:0 pa su domaćini u Bogdanovcima svojim sjajnim poluvremenom došli do pobjede. Tomislavu je pogodak bio dovoljan za tri boda kao i Mladosti u Vođincima, a Luka Lučić je u nadoknadi zabio za veliko slavlje domaće momčadi u Gradištu. Borac se pobjedom izjednačio bodovno s Frankopanom i obje momčadi su trenutno na ugodnim pozicijama pri vrhu ljestvice.

Tomislav – Fruškogorac 1:0

Danas smo pokazali dobru igru sa dosta šansi, tako da je ovaj rezultat mogao biti puno povoljniji za nas. Strijelac je Jakšić s 11 m u 40 minuti. Ekipi Fruškogorca želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj Tomislav

Dobra utakmica u Cerni u kojoj je domaćin zabio taj jedan gol dovoljan za tri boda, mi iz svojih par poluprilika nismo uspjeli napraviti ništa, domaćin korektan i želim im sreću u daljnjem natjecanju – Siniša Boban Fruškogorac

Utakmica fer i korektna pred nešto više od 200 gledatelja. Pravi cvelferski derbi sa pregršt duela i šansi. Želimo puno sreće u daljnjem nastavku prvenstva našim sportskim prijateljima iz Soljana, a mi se okrećemo sljedećem kolu gdje gostujemo u Iloku. Sportski pozdrav – Siniša Šljerac, predstavnik kluba Posavac

1

2

3

4

Izvanredno prvo poluvrijeme, 0:2, dominacija, šanse ,domaćin nije uputio niti jedan udarac na gol u 1.poluvremenu. U nastavku katastrofalna igra i nezalaganje doveli su do toga da smo izgubili utakmicu. Domaćinu čestitam na pobjedi – Milan Matijević Jadran

5

Gol iz mrtvog kuta, kod potpune dominacije i dobre igre guramo loptu kada oni to nisu mogli lavu od igrača MITRU i 2:1, ponovno vratar odigra istom igraču, 11m , crveni karton itd… O incidentu u svlačionici između 2 igrača neka se oni sramote kao i ponašanju vratara prema publici. U moje ime i kluba ISPRIKA, a ja sam svoj mandat trenera zbog svih događaja i vrijeđanja i omalovažavanjem mene i moga sina koji danas nije mogao biti zbog fakultetskih obveza u Zagrebu prepustio klubu HVALA! – Mladen Zadro Vrbanja

Prošli smo vrlo teško gostovanje u Vrbanji gdje smo dobili s 1 : 3.  Tvrda, na momente i previše, derbi je kažu. Čestitam mojim dečkima za sve pokazano i moram pohvaliti korektnost domaćeg trenera nakon utakmice, sve je rekao u par riječi, a mi idemo dalje probati držati ritam. Vrbanja je vrlo dobra ekipa to odgovorno tvrdim i s time pobjeda je vrijednija iako mislim da se domaćini, neki, neće složiti, ali suđenje mladog Sabljića s pomoćnicima visoko preporučljivo. Možda neki nisu navikli na mladog suca sa stavom. Čestitke im, a sportskim prijateljima NK Vrbanja puno sreće u nastavku. P.S. Jedino iskreno žalim zbog teže ozljede mladog igrača domaćin – Ivan Lukić Hašk

6

Utakmica teška gost po meni jedna od boljih momčadi lige. Moja momčad je reagirala dobro nakon poraza od Cerne, konačno pobjeda i nadam se nastavku solidnih igara. Sudačka trojka odlična – trener Mladosti Dražen Dikonić

Od prve minute nametnuli smo se totalno defanzivnoj ekipi domaćina. Nažalost promašili smo neke situacije kod 0:0 pogodili i stativu. Domaćin s druge strane iz 2 poluprilike zabio te također ispunio sve što je im je vjerojatno zadano. Ne mogu da se ne dotaknem, sudaca. Naime, Pomoćni Ivan Rist čista desetka, a ostali ne bi uopće trebali biti delegairani na ovakve utakmice. U najmanju ruku glavni sudac je oprostio dva crvena kartona domaćinima, a pomoćni je glumio glavnog vatrogasca: Golmanovo namjerno igranje rukom van 16 metara u 20. minuti te u 70. kapetanovo povlačenje s leđa našeg igrača koji je i imao žuti karton. Nažalost činjenica je da ja što prije moram shvatiti da je ovo prva županijska liga i da treniranje, rad i red očigledno nije presudan za osvajanje bodova. Ono sto se događalo van terena ne pripada sportskim događajima. Sportski pozdrav svim prisutnima – Josip Tunjić Negoslavci