/Hašk ponovo slavio u derbiju, devet pogodaka u Andrijaševcima GOSTIMA TEK JEDAN BOD
hašk sokol fb

Još jedan u nizu derbija protiv drugoplasiranih momčadi otišao je na stranu jesenskog prvaka iz Starih Jankovaca, ali ovoga puta protivnik je bio odlična momčad iz Soljana koja je mogla pomrsiti račune vodećoj momčadi no Josip Mitrović je ipak zabio za nova tri boda Lukićeve momčadi.

Devet pogodaka su gledatelji mogli vidjeti na utakmici Frankopana i Budućnosti, a svi su postignuti u samo 64 minute igre, definitivno su gledatelji mogli zadovoljno trljati ruke, pogotovo domaći. Tomislav je pobjedom nad Borcem zasjeo na drugu poziciju, čast gostujućim momčadima spasio Posavac.

U Vrbanji utakmica s dovoljno pogodaka, ali malo igrača jer je u kadru obje momčadi samo 24 igrača završilo u zapisniku. Croatia četvorkom ispratila goste iz Srijemskih Laza kao i Jadran goste iz Trpinje i prava je šteta za momčad Milana Matijevića što se prvenstvo bliži kraju jer je ovo bila četvrta pobjeda u nizu i prekrasan prilkjučak za momčadima koje su u gornjem domu – tek tri boda su od šeste pozicije, a ponovo je sjajan bio mladi Bruno Šikić s dva pogotka.

Negoslavci su bili pucački raspoloženi, gost postigao dva, ali bez neke velike koristi, tek za ublažavanje poraza, a zanimljivo da su po dva puta za domaće bili strijelci Mišić, Vučinić i Erić i to upravo tim redoslijedom u prvom dijelu pa isto tako i u drugom dijelu i svaki put je seriju otvorio iz kaznenog udarca Mišić.

14 10.11.2019 14:00 Andrijaševci Frankopan – Budućnost 5:4

Danas smo ušli u utakmicu oslabljeni neigranjem četvorice igrača, ali i gosti nisu bili u punom sastavu. Ipak smo se mi bolje snašli i prvo poluvrijeme vodimo 3:0 golovima Cindrić Mihaela, Jakšića i Stepića. Drugo poluvrijeme Jakšić povećava na 4:0 svojim drugim golom. Gosti smanjuju i ostaje 4:1. Moram naglasiti da je u prvom sastavu danas debitirao Toni Vaslovik, igrač koji ima 16 godina i pokazao se u pravom svjetlu osim njega u sastav se poslije ozljede i pauziranja od 7 mjeseci vratio Križak i imao dvije asistencije. Suđenje dobro, gosti fer i korektni i ovom prilikom im želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj Tomislav

1

Ovu pobjedu posvećujemo svim poginulim i nestalim u obrani Bogdanovaca. Čestitke mojim dečkima, od prvog do zadnjeg, svi su odigrali sa srcem. Pored četiri gola, imali smo još barem toliko izglednih prilika, što govori o zasluženosti ove pobjede. Podignuli smo se na ljestvici, što će nam dati dodatni motiv uoči zadnjeg kola. Još jednom, čestitke dečkima na pobjedi za sve naše heroje koji su pali u obrani Hrvatske – Ivica Radoš Croatia

croatia bogdanovci

2

Nakon 74 dana i nas sunce ogrijalo po tmurnom i kišovitom vremenu.. Gosti došli s 11 Igrača, a mi se nabrojali u zadnji tren pred utakmicu na 13 i došli do 3 boda.. Imamo još jedno kolo do kraja i nadu da možemo pobjedom i uspjeti SPASITI SEZONU… Svim sportskim djelatnicima čuvajte se STRES UBIJA – Mladen Zadro Vrbanja

3

Utakmica fer i korektna. Tko je odlučio izdvojiti vrijeme i dođi na stadion u Vođincima nije nimalo zažalio. Pravi festival nogometa, vatromet pogodaka. Izuzetno sam ponosan na svoje dečke koji su ostavili zadnji atom snage, iako smo bili desetkovani izostankom par prvotimaca. Što da kažem drugo kolo za redom vodimo 3:2 i dobivamo gol u zadnjim sekundama. Da li je u pitanju sportska nesreća ili nedostatak iskustva ne znam. No bilo kako bilo idemo dalje, ostavit ćemo današnju igru povjesničarima da analiziraju, a mi se okrećemo susretu s, kako sam imao prilike čuti odličnim Negoslavcima, gdje ćemo probati na najbolji način okončati ovu jesensku dionicu. Pozdrav svim prijateljima sporta, Siniša Šljerac Posavac

4

Objektivna razlika između ove dvije ekipe nije za 4 razlike, ali danas je tako bilo. Osim 6 golova, promašen jedanaesterac i 5 zicera nemam šta da dodam. Ono sto raduje danas je gospodsko ponašanje ekipe Iloka i kod rezultata 4:0 za nas i kod 4:2 i do samog kraja. Suci Luketić na celu, Rist, Škrobo i gospodin delegat Toma odradili fantastičan posao, penali dosuđeni za Ilok i za nas potpuno ispravno, kontrola utakmice i sve kako treba. Danas je nogomet u potpunosti pobijedio u utakmici u kojoj smo mi možda malo bili spretniji, željniji pobjede. Primarni cilj od 20 bodova iz srpnja ispunjen kolo prije kraja, idemo se nadigravati kod dobre ekipe iz Podgajaca. Poseban pozdrav navijačima i jedne i druge ekipe koju su došli podržati svoje igrače po ovom teškom vremenu. Sportski pozdrav iz Negoslavaca – Josip Tunjić

Loš ulazak u utakmicu i ovo se dogodi, ekipa Negoslavaca odlična i sve pohvale za današnju pobjedu. Zadnje kolo nam dolazi prvak ove polusezone tako da se treba dobro pripremiti kroz ovaj tjedan za tu utakmicu – Siniša Boban Fruškogorac

5

Četvrta pobjeda u nizu,visoka pobjeda 4:0(2:0),potpuno zaslužena.Strijelci :Šikićx2,Abramović i Felipe.Utakmica i suđenje korektno,bez oštrog starta.Ovom pobjedom uhvatili smo priključak ostalim ekipama iz sredine tablice i sad se okrećemo utakmici sa Slavonijom gdje putujemo rasterećeni.Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević

6

Kako sam i govorio odlična ekipa..nama uvijek nezgodni na Gatini..i ovaj puta se pokazalo da je tako..vodili su sa 0:1..od 4. min..našim auto golom..ali moram priznati..prvo su poluvrijeme bili bolji na vodom natopljenom terenu…i opasniji..no drugo polu vrijeme sve je na našoj strani..prigode..igra..i taj promašeni kazneni udarac koji na sreću nije uticao na pobjedu..jedna možda dvojbena odluka na štetu gosta..meni daleko, ne bih o tome..ali sve drugo je na našoj strani..golove postigli za nas Lučic Danijel i Josip Mitrović..ljudi moji pa 14 kola, 11 pobjeda..3 neriješene..sva četiri derbija s drugim..dvoji li još netko u moje dečke ??..nikada ili rijetko izdvajam igrače..ali danas svi za 10..ali Matej Šimunović i Ivan Jurić..za 11..ono sto moram reći..zahvala našim navijačicama i navijačima..nose nas i bodre kada nije lako…uz napomenu..odlično suđenje gos..Dumančica..Nikolić i Videković..oprostite..duži sam..ali valjda toliko zavrjeđujemo..sportski pozdrav – Ivan Lukić Hašk

Utakmicu, a vjerojatno i prvenstvo, odlučio je pomoćni sudac, poništio nam je regularan gol za 2:0. Inače, ovo mi je prvi put da spominjem suđenje. Domaćin OK – Bruno Ešegović Slavonija

7

Mario Butković trener Frankopana: moram čestitati svojim igračima na pobjedi po jakom teškom terenu, prvo poluvrijeme mi igramo gosti vode, ali na vrijeme se vraćamo, drugo opet otvorena utakmica koja na kraju odlazi na našu stranu, gosti odlična i korektna ekipa, suđenje odlično.

Kada kao gostujuća ekipa postigneš 4 gola, a ideš doma i nisi ništa osvojio, naravno da ti je žao. Ali ok. Utakmica puna preokreta od vodstva Frankopana na samom početku, do našeg dobrog perioda nekih 20-tak minuta i dolaska u prednost od 1-3..pa opet reset na početak. Do pauze 3-3. Drugo poluvrijeme domaćin ponovo dolazi do vodstva,, mi stižemo do izjednačenja,, i završni udarac dolazi pred kraj jedanaesterca iz kojeg domaćin upisuje tri boda. Frankopanu čestitke na pobjedi,, mojim momcima malo zamjeram nedostatak koncentracije,, i previše naivnosti, ali dobro. Ne mogu ne spomenuti i pomoćnog suca, čovjek se uporno trudi upropastiti utakmicu koju maše, stavljajući sebe u prvi plan,, a na kraju ispada kao žrtva, koju netko bezrazložno napada,, a i danas je u tome uspio. Čestitam!! Trener Budućnosti Rubić Zoran.