/Hašk povećao razmak pobjedom nad Mladosti VIDOR SLAVIO NAD SINĐELIĆEM
hašk sokol fb

Hašk povećao razmak pobjedom nad Mladosti VIDOR SLAVIO NAD SINĐELIĆEM

Odigrana su dva susreta u subotnjem dijelu programa Prve ŽNL VSŽ. Domaćinima su pripali svi bodovi. Hašk je na pogon dvostrukog strijelca Josipa Mitrovića stigao do nove pobjede i još povećao razmak pred pratnjom, a Vidor je također bio bolji od svoga gosta s dva pogotka razlike samo što je na utakmici palo šest pogodaka. Tri različita strijelca su se redom upisivali u listu, prvo dva puta za domaće Savić pa dva puta za goste Bosnić da bi posao s dva pogotka za domaće dovršio rasni strijelac Milan Vezirović.

7 22.09.2019 16:00 Ilok Fruškogorac – Posavac -:-

Pomalo čudna, divlja utakmica kakve moji momci i ne znaju igrati, ali smo prihvatili takvu igru i samo trošili energiju dok se nismo vratili svojoj igri i dobili ovu tvrdu utakmicu. Moj prijatelj trener Mladosti Dikonić ima vrlo dobru ekipu, dobro ih vodi, malo nama atipičan način, ali svatko svoje zna najbolje. Tvrdo, borbeno, pomalo u trenucima i previše. Mi loši  – čudno loši prvo poluvrijeme, ali i tada promašivali zicere. Gosti 2-3 prigode prvo i onda dominacija drugo uz 5-6 mat pozicija. Bravo ipak za moje umorne dečke, a sada i najteže ispred nas – NK Negoslavci, ali mi se ne predajemo. Samo jako za HAŠK. Svima sportski pozdrav – Ivan Lukić Hašk Sokol

Poraz u Starim Jankovcima 2:0. Pobijedio je onaj tko je zabio golove. Čestitke domaćinima, mojim igračima u biti svima osim sudačkoj trojci!!! Trener Mladosti Dražen Dikonić

1

Odlično smo otvorili utakmicu i poveli . Kako se bližio kraj prvog dijela gosti preuzimaju inicijativu i stvaraju 2,3 šanse za poravnanje. Drugo poluvrijeme krećemo odlučnije i postižemo gol za 2-0 . Gosti dobivaju u tom periodu crveni karton i kad smo mislili da je kraj gosti iz kaznenog udarca, a poslije i iz jednog prekida poravnavaju na 2-2. Zadnjih 15 minuta krećemo na sve ili ništa i s dva gola Vezirovića privodimo utakmicu kraju.Gostima čestitam na fer i korektnoj igri želim im sve najbolje u daljem toku prvenstva – Dalibor Dujković Vidor Matijević