Hašk porazio lidera, Otok odnio bodove iz Donjeg Grada

Umjesto četiri zakazane odigrane su tek dvije utakmice u Starim Jankovcima i Osijeku dok je ona u Boboti odgođena, a ona između Radničkog i Mladosti pomaknuta na nedjeljni termin. Veliko su iznenađenje svojim navijačima priredili igrači Hašk Sokola koji bez svog dosadašnjeg trenera Ačkara hrabro kupe bodove, a ako su upisani protiv lidera lige još su i vrjedniji. Josip Mitrović je bio nerješiva enigma za obrambene igrače iz Kneževih Vinograda i postigao je hattrick u ovoj vrlo uzbudljivoj utakmici. Poveo je domaćin jednim pogotkom Mitrovića, vodstvo udvostručio mladi Ivan Šimunović, ali do odmora gost poravnava preko Dominkovića i Tkaleca no u drugom dijelu Mitra s dva pogotka bodove ostavlja na Gatini. U drugom susretu mlada momčad Olimpije nije uspjela poraziti favoriziranog gosta iz Otoka unatoč poletnom vodstvu koje je stajalo na semaforu dok su igrači išli na pauzu. U drugom dijelu Marko Mlakić poravnava, a Franjo Damjanović s dva vezana pogotka rješava sve dileme. Borac je unatoč porazu ostao na vrhu no kandidata za preuzimanje ima nekoliko pa ćemo s nestrpljenjem čekati odgovor zainteresiranih za vrh ljestvice.

10 10.10.2021 16:00 Vinkovci NK Dilj (V) – NK Valpovka -:-

HAŠK Stari Jankovci -Borac Kneževi Vinogradi 4:2 Josip Mitrović je uništio do sada vodeći i neporaženi Borac iz Kneževih Vinograda s novim hat-trickom. Smjenom trenera danas je pomlađeni HAŠK priliku dao svojim mladim nadama te završio utakmicu sa 7 igrača mlađih od 20 godina – poslali su nam priopćenje iz Haška.

Ovo danas je bilo toliko lose da nemam riječi kojima bi mogao opisati današnju igru. Katastrofalan ulazak u utakmicu, primamo dva gola, ali i do kraja poluvremena s dva gola vraćamo stvari na nulu. Kad misliš da od ovog sto smo odigrali prvo poluvrijeme ne može gore, mi ulazimo u drugo poluvrijeme još gore, radimo dvije velike pogreške koje domaćin iskorištava za zasluženu pobjedu – izjavio je trener Borca Saša Balatinac.