hajduk

Hajdukovci ipak prejaki za Hypo Limač IGRAČI HARIJA VUKASA PROŠLI U POLUFINALE

Hajdukovci su ipak bili prejaki za igrače kadetskog uzrasta akademije Krpan-Babić.

hypo hajduk

Konačan reultat od 0:5 sugerira da su splitski nogometaši od početka bili bolji protivnik i opravdali ulogu favorita u susretu četvrtine finala hrvatskog nogometnog kupa u kategoriji kadeta. Osječani su odolijevali do 19.minute kada Radić glavom dovodi goste u vodstvo koje se do kraja prvog dijela povećalo pogocima Vujčića i Nejašmića. Treći pogodak je pao u posljednjoj minuti prvog dijela i definitivno je potopio sve lađe domaćih. Nekoliko prigoda nisu realizirali u prvom dijelu od kojih valja istaknuti Kolakovu kao najbolju tako da je Hajduk sigurno i mirno s lijepom prednošću otišao na odmor. U drugom dijelu slična priča, nakon petnaestak minuta Šego povisuje na četiri pogotka prednosti, a pred sam kraj susreta pričuvni igrač Kreković postavlja konačan rezultat petim pogotkom gostujućeg sastava. Utakmica je bila prilično korektna tek dva žuta kartona pokazao je sudac Lučić gostujućim igračima.

Hajduk je ovom pobjedom ostvario prolaz u poluzavršnicu u kojoj će se igrati dvije utakmice gdje će svaki klub biti po jednom domaćin. Za akademce ipak tu priča o kupu ne završava jer juniori našeg predstavnika još imaju prigodu ostvariti veliki uspjeh ukoliko budu bolji u susretu s juniorima Zadra koji gostuju u Osijeku za dva tjedna.