/Hajduk i Radnički u finalu Baranjskog kupa FINALE SE IGRA U KNEŽEVIM VINOGRADIMA
Screenshot_20190508-201017_Viber

Jučer su odigrana dva polufinala susreta Baranjskog kupa iz kojih su kao pobjednici izašli Hajduk i Radnički.

Ivan Jagetić pred odlazak na odmor donio je prednost Hajduku, a u samoj završnici susreta Igor Kolarić uvodi sam sebe u igru, vjerojatno s idejom da ukraden nešto vremena, a na kraju je svojim dečkima pokazao kako se to radi i zabio pogodak koji je otklonio sve dvojbe oko finalista.

Kad su nas svi otpisali dečki su pokazali karakter. Dominirali smo od prve minute znali smo što smo htjeli, a to se pokazalo i na kraju s pobjedom od 2:0. U jednoj fer utakmici imali smo još nekoliko šansi ali ne mogu bit nezadovoljan. Konačno smo našim navijačima omogućili radost što se i pokazuje poslije utakmice da nitko ne želi kući… Još jednom čestitam svojim dečkima i idemo se spremit za veliko finale protiv Radničkog iz Mece – poručio je Igor Kolarić, trener Hajduka.

Zanimljivo je bilo u dvoboju MŽNL ligaša, Radnički je slavio u gostima kod Borca. Džanko se nakon ozljede vratio pogotkom za početnu prednost gostiju. Imao je domaćin priliku poravnat s bijele točke, a kada to nije iskoristio gosti su odjurili do uvjerljivih 3:0 golovima Jeftimira i Jagetića. Slavko Barat uspio je u posljednjih 20 minuta dva puta zabiti za domaćine, ali je između ta dva njegova pogotka za goste poentirao Nađ, pa nije bilo neizvjesne završnice.