Hajduk i Sloga se vratili pobjedama, Negoslavci startali remijem

U drugom proljetnom kolu vodeći sastavi su se vratili pobjedama, a Negoslavci su svoj prvi ovogodišnji susret okončali neodlučenim rezultatom. Vodeći sastav lige opalio je petardu gostu iz Ilače i naravno da je u tome najviše sudjelovao sjajni Ivan Majačić koji je zabio dva. Gost je s dva pogotka malo ublažio poraz. Sloga je zabila ukupno dva za prva tri boda u nastavku sezone – po jedan u svakom dijelu utakmice ne dopustivši gostima niti počasni pogodak.

Svoj prvi susret nakon pauze u prvom kolu odigrali su Negoslavci u Tovarniku gdje je domaćin imao vodstvo od dva pogotka viška iz prvog dijela utakmice no gosti u samo dvije minute stižu do izjednačenja koje je ostalo do isteka 90.minute. U Vukovaru golijada – čak deset pogodaka vidjeli su gledatelji, a puno zadovoljniji su bili oni koji simpatiziraju Radnički koji očito dolaskom Spasića pokazuje da će biti hit proljeća. Danijel je ovoga puta zabio jedan, Anojčić i Krizmanić su bili nešto raspoloženiji pa su po dva puta tresli mrežu gosta.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status
15 19.03.2022 15:30 Vukovar HNK Radnički (V) – ŠNK Lovas 8:2
15 20.03.2022 15:30 Borovo NK Sloga Borovo – NK Bršadin 2:0
15 20.03.2022 15:30 Bapska NK Hajduk Bapska – NK Sremac (I) 5:2
15 20.03.2022 15:30 Tovarnik NK Hajduk Tovarnik – NK Negoslavci 2:2

Radnički – Lovas 8:2 (Spasić Danijel 9′, Vida Nikola 34′, Anojčić Nemanja 36′, 54′, Krizmanić Igor 51′, 61′, Jukić Gabrijel 88′, Budimir Vinko 90′ / Šalaj Josip 32′, Hodak Dario 64′)

Sloga – Bršadin 2:0  (Bijelović Dejan 16′, Bosnić Miloš 77′)
Hajduk – Sremac 5:2  (Lukinac Marko 7′, Majačić Ivan 27′, 46′, Lukinac Frano 34′, Boban Stjepan 61′ / Božinović Damir 58′, Dasović Mario 64′)
Hajduk – Negoslavci 2:2  (Popović Domagoj 18′, Jurina Mladen 32′ / Dmitrović Milovan 62′, Erić Nenad 63′)