/Hajdin maksimalan, Sloga zaustavila Tomislav LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA VALPOVO
FB_IMG_1569911967574

Hajdin maksimalan, Sloga zaustavila Tomislav LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA VALPOVO

Valpovački trećeligaši odigrali su peto prvenstvenoou kolo nakon kojeg je Hajdin ostao sam na vrhu ljestvice.

Momčad iz Creta uvjerljivo je na svom terenu nadigrala Zrinski, u 6:0 pobjedu Vincek i Hegol su ugradili po dva gola. U derbiju kola Sloga je srušila Tomislav na njegovom terenu iako je domaćin prvi došao do prednosti, no gost je ekspresnio preokrenu, a o da u drugom poluvremenu i odjurio do uvjerljive pobjede.

Slična, ali puno efikasnija priča odvila se i u Harkanovcima. Mladost je stalno bila u prednosti, imali su i dva gola viška, no Hrvatski Sokol nije se predavao, vraćali su se uporno i na kraju golom Denisa Vala u 88. minuti došli do 4:3 pobjede. U dvoboju dvije Croatije slavila je ona iz Veliškovaca ranim golom Pavlovića, a  zanimljivo je da su pomoćni suci stigli bez zastavica pa kako ih ni domaćin nije imao posao su odradili bez njih mašući – rukama!

Filip Sučić i Deni Kopjar zabili su po dva gola u uvjerljivoj pobjedi Mladosti iz Tiborjanaca na gostovanju kod Kitišanaca, dok je Marko Magušić imao isti učinak u 2:0 slavlju Gaja nad Jadranom.

HAJDIN – ZRINSKI 6:0

CROAZIA M. – CROATIA V. 0:1

TOMISLAV – SLOGA 1:4

MLADOST H. – HRVATSKI SOKOL 3:4

KITIŠANCI – MLADOST G. 2:5

GAJ – JADRAN 2:0