/Hajdin na korak do jesenske titule LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA VALPOVO
hajdin

Hajdin na korak do jesenske titule LIGA NOGOMETNOG SREDIŠTA VALPOVO

Valpovački trećeligaši odigrali su 10. prvesntveno kolo nakon kojeg u vrhu nije bilo nikakvih promjena, sve momčadi iz prvih 5 su upisale pobjede, pa je prva ona u kojoj Croata preskače Zrinski u sredini tablice. Dejan Kozina zabio je četiri komada u uvjerljivoj pobjedi Hajduna nad Gajem kojom je momčad iz Creta stigla na korak do jesenske titule. U posljednjem kolu gostuju u Habjanovcima, a s obzirom na formu Jadrana ne bi trebali imati velikih problema uzeti nove bodove. Jadran je u prošlom kolu poražen kod sve bolje i bolje Croatije Marjačanci koja je golovima Krudera i Vonića stigla do četvrte uzastopne pobjede. Hemetek i Keškić bili su strijelci u sigurnoj pobjedi Tomislava protiv Mladosti iz Harkanovaca, dok je mladost Tiborjanci isto tako poražena na gostovanju u Samatovcima. Bila je to vrlo uzbudljiva utakmica, Sloga je odmah na otvaranju promašila kazneni udarac pa onda nakon pola sata igre došla do poravnanja, u 52. gosti ostaju s igračem manje ali unatoč tomu u 59. minututi poravnanvaju, da bi 5 minuta nakon toga ostali bez još jednog igrača što do kraja Sloga koristi i postiže još dva gola za pobjedu.

Goran Tutić vodio je Croatiju Veliškovci do pobjede nad Kitišancima, postigao je tri pogotka i držao svoju momčad u stalnoj prednosti, no gosti su se uporno vraćali, nakon 5:2 za domaće gosti su došli na gol zaostatka 5 minuta prije kraja, no do čuda ipak nisu stigli. Hrvatski sokol je došao do novih bodova i sačuvao treću poziciju minimalnim slavljema u Vinogradcima, a donio im ga je Luka Vidović u 73. minuti utakmice.

Vinogradci :          NK “Zrinski”                       NK “Hrvatski sokol”              0   :   1

Samatovci :           NK “Sloga 1958”                 NK “Mladost” (T)                   3   :   1

Marjančaci :          NK “Croatia” (M)                NK “Jadran”                           2   :   1

Cret :                     NK “Hajdin”                        NK “Gaj”                               6   :   1

Veliškovci :           NK “Croatia” (V)                 NK “Kitišanci”                       5   :   4

Šag :                      NK “Tomislav”                    NK “Mladost” (H)                  2   :   0