Gundinci minimalno bolji od Slavonca, Batrina i Mladost podijelili bodove

Jučer je kompletirano treće kolo 1. ŽNL Brodsko – posavske Istok/Zapad.

ISTOK

OMLADINAC – SLOGA (J) 2:0

Gruba utakmica s puno tenzija odigrala se u Starom Topolju između domaćeg Omladinca i Sloge iz Jaruge. Bila je to tvrda utakmica u kojoj su obje ekipe bile dosta nervozne tijekom utakmice. Domaćin je imao terensku inicijativu cijelu utakmicu iz koje su realizirali svoje dvije najizglednije šanse i zbog toga ostavljaju tri boda kod kuće. Mihael Jeleč je u 43. minuti pogodio s bijele točke za prednost domaćina, a Dario Živić je u 71. minuti zapečatio pobjedu svoje momčadi. Utakmica je prekinuta u 79. minuti, kako iz zapisnika doznajemo sudac utakmice je tražio da se odstrani dio gostujućih gledatelja izvan stadiona što oni nisu htjeli napraviti te je prekinuo susret smatrajući da nema uvjeta za nastavak igre.

Utakmica Omladinac Staro Topolje – Sloga Jaruge 2-0 (prekid u 79.minuti) Utakmica u kojoj smo imali posjed i terensku inicijativu sa malo slabijom završnicom!!  Gosti muška ekipa na granici grubosti dosta vođena svojom publikom danas koja je na žalost nogometa završila prekidom!! U svakom slučaju zaslužena pobjeda koja je mogla biti i izraženija da smo bili malo smireniji u završnici!! Čestitam svojim igračima na borbi i zalaganju!! Marko Stepić Omladinac Staro Topolje.

Sudačka trojka- Sloga Jaruge 2:0, sramotno i bezobrazno suđenje. . kratko je poručio Josip Mišić, trener Sloge.

VINOGORAC – SLOGA (V) 3:1

Vinogorac je na svim terenu svladao Slogu iz Vrpolja rezultatom 3:1. Domaća momčad bila je kroz cijeli susret znatno bolja, ušla je u susret željnije i sa više volje pa ga je na kraju pobjedom privela kraju. David Radman postigao je dva pogotka, a Mateo Škorić još jedan za domaćina, dok je za goste jedini pogodak postigao Dino Burazin.

Koliko sam bio zadovoljan u prva dva kola toliko sam danas razočaran. Ulazak i pristup na utakmici je bio loš, a jako puno sam upozoravao baš na taj detalj. Vinogorac dobar, rastrčan, mlada ekipa koja ima glavu i rep i na tome im čestitam i zasluženo su nas pobijedili. Mi moramo dobro izanalizirati ovu utakmicu i dobro se pripremiti za sljedeću. Sportski pozdrav. – poručio je Goran Uzelac, trener Sloge.

GRANIČAR (K) – PERKOVCI 1:3

Perkovci su slavili na gostovanju kod Graničara u Klakru rezultatom 1:3. Mateo Barukčić doveo je goste u prednost u 13. minuti, a tu prednost povećao je Marko Bošnjaković u 45. minuti. Stjepan Zmaić je u 54. minuti povisio na visokih 0:3 i to s tim zapečatio pobjedu svojoj momčadi. U 61 minuti Luka Stanić svojim pogotkom ublažava poraz domaćina, ali se rezultat do kraja nije mijenjao.

GUNDINCI – SLAVONAC 3:2

Prvi dio utakmice između ove dvije momčadi protekao je bez pretjeranih prigoda, sve do 37. minute kada domaćin dolazi do prednosti preko Ivana Dominikovića s kojom se odlazi na odmor. U drugom poluvremenu domaćin ubacuje u brzinu više i s dva brza pogotka Patrika Veočića i Daria Stazića dolaze do velikog vodstva od 3:0. Tomislav Đurković je u zadnjih desetak minuta postigao dva pogotka za goste, ali za potpuni povratak nije bilo više vremena.

ZAPAD

BATRINA – MLADOST (C) 2:2

U Batrini su se sastale dvije podjednake ekipe koje su jučer pokazale dobru igru, a na kraju je podjela bodova možda i najrealniji ishod. Josip Livić doveo je domaćina u prednost, koja je trajala sve do 22. minute kada je Matija Sokić poravnao. Do kraja prvog dijela domaćin opet dolazi do vodstva, ali sada preko Krunoslava Dubravca koji odvodi svoju momčad na odmor s prednosti. U 57. minuti Vinko Mikanović ponovno vraća u igru svoju momčad, a kako se rezultat do kraja nije mijenjao momčadi su podijelile bodove.

OMLADINAC (V) – POSAVAC 1:1

Utakmica u Vrbovi završena je s podjelom bodova. Prvo poluvrijeme proteklo je bez pogodaka u nešto boljoj igri gostiju. U drugi dio domaćin ulazi bolje te u 55. minuti preko Maria Vlaovića dolazi do vodstva. U 92, minuti Patrik Ivančić postiže pogodak spasa za goste i donosi im bod.

Po običaju prvo poluvrijeme bolje da ni ne igramo, drugo bolje. Imali smo šanse nismo zabili, pa onda jedan dupli i zabijemo, no ipak nije bilo dovoljno za 3 boda u nadoknadi primamo gol i samo bod za nas. Trener ne pravi kompromise, trener radi sve da dobije utakmicu i trener je kriv kad ovako izgubi bodove. Mi moramo glave dići svi skupa i izvući što bolji rezultat u sljedeće tri teške utakmice. Posavcu sretno dalje. Suđenje dobro. – izjavio je Hrvoje Wdovjak, trener Omladinca.

PSUNJ – SVJETLOST 9:0

Psunj je potpuno nadigrao i do vrha napunio mrežu Svjetlosti. U jednosmjernoj utakmici domaćin dolazi do više nego zasluženih bodova. Krešo Grbić postigao je četiri pogotka, Omer Seferović tri, Senad Bajrić i Enis Seferović po jedan

BONK – CROATIA (T) 0:1

Momčad iz Tisovca pogotkom Domagoja Starčevića slavila je na gostovanju u Bebrini i potpuno zasluženo odnijela sva tri boda. Po stvorenim prilikama mogla je ta pobjeda biti i veća, ali realizirali su samo jednu od dosta izglednih šansi.

Ekipa NK Tisovac bolja u svom segmentu igre. Zaslužena pobjeda koja je po prikazanoj igri mogla biti i s većim rezultatom. – izjavio je Luka Stjepanović, BONK