Gromovi uvjerljivi protiv Riječana – NEXE – Zamet 37:26 (17:11)

Upisali su Našičani novu uvjerljivu pobjedu u 2. kolu Paket24 Premijer HRL protiv ekipe Zameta. Gosti iz Rijeke imali su u dva navrata minimalnu prednost u prvim minutama utakmice, nakon čega su Gromovi preuzimaju vodstvo i već u desetoj minuti dolaze do 5 pogodaka prednosti (7:2). Do kraja prvog dijela kontroliraju utakmicu i na odmor se odlazi s prednošću domaće momčadi od šest pogodaka (17:11). U nastavku još jači ritam uz rotaciju svih igrača koje je Tamše imao danas na dispoziciji. Prvi pogodak postigao je i novopridošli Andraž Velkavrh, a svoju prvu službenu utakmicu vrlo dobro je odradio i mladi vratar Dominik Kuzmanović upisavši 6 obrana uz jedan obranjen sedmerac. Luka Moslavac sa 7Gianfranco Pribetić sa 6 i Predrag Vejin s 5 pogodaka bili su najefikasniji igrači, dok je kod gostiju sjajnu partiju pružio mladi Antonio Tomaš postigavši čak 11 pogodaka.

Paket24 Premijer HRL – Liga B, 2. kolo

NEXE – Zamet 37:26 (17:11)

ŠSD OŠ kralja Tomislava Našice, gledatelja 500

Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (obojica Vrpolje)

Nadzornik: Gordan Vukušić (Zagreb)

RK Nexe: Kuzmanović 6 0brana(1 sedmerac), Mileta 1, Vejin 5, Car 5 obrana, Greganić 3, Vida, Manci Mičević 3, Blažević, Velkavrh 1, Severec 5, Godec 3, Moslavac 7, Tomić, Jaganjac 2, Kavčič 1, Pribetić 6

Trener: Branko Tamše

RK Zamet: Vučko, Grbac, Ljevar 1, Njegovan 1, Milih,  Islamović 1, Sorić 5 obrana(1 sedmerac), Tomaš 11, Smokrović, Viskić, Mrakovčić 5,
Devčić 4, Pikec 1, Kvastek 2, Perkov

Trener: Igor Marijanović

Sedmerci:  NEXE 2/3,  Zamet 5/7

Isključenja: NEXE8 minuta (Severec 2′,2′, Blažević 2′, Greganić 2′);  Zamet8 minuta (Vučko 2′, Njegovan 2′, Pikec 2′, Kvastek 2′)