/Gromići sudjelovali na turniru u Donjem Miholjcu NAŠIČANI SU PARTICIPIRALI S TRI GENERACIJE
nexe

Mladi Našičani su se odazvali pozivu rukometnih susjeda RK Mladost iz Donjeg Miholjca te sudjelovali na njihovim turniru generacija. Na turnir su otišli s generacijama 04/05, 08/09 te 10/11 godište. Za mlađe je to bilo vrlo zanimljivo jer su po prvi puta igrali na travi, pravila su bila mini rukometa, ali s dva poluvremena od po 10 minuta. Turnir su otvorili najmlađi (10/11) pobjedom od 10:6 protiv ekipe RK Mladost iz Donjeg Miholjca.

Nadalje, ekipa 08/09 godište je odigrala tri utakmice protiv RK Orahovica, RK Tenja i domaćina RK Mladost te upisala sve tri pobjede i samim time i osvojila turnir. Prvi dio turnira utakmicom su zatvorili opet najmlađi 10/11 godište pobjedom protiv domaćina RK Mladost rezultatom 17:12.

U drugom dijelu turnira su mlađi kadeti odigrali prijateljsku revijalnu utakmicu protiv mlađih kadeta RK Mladost te slavili pobjedom od 40:16.

Domaćin je bio sjajan organizator, odradio prekrasno domaćinstvo te na kraju poveo male rukometaše u obilazak tvornice čipsa i flipsa KANAAN iz Donjeg Miholjca.