Graničar se vratio iz Zbjega s pobjedom i prvim mjestom

Vrijednu pobjedu je na startu natjecanja Druge ŽNL Skupine C ostvario Graničar koji se s gostovanja u Zbjegu vratio vrlo zadovoljan. Postigao je pet pogodaka, ubilježio tri boda i zasjeo na čelo ljestvice nakon prvih 90 minuta novoga natjecateljskog ciklusa. Iako je domaćin poveo Ivan Dikanović s dva pogotka donosi preokret. Domaćin se ne predaje i drži utakmicu u neizvjesnosti početkom drugoga dijela no s dva uzastopna pogotka gost rješava s dvojbe oko konačnog pobjednika. Slavonac je također donio pozitivan rezultat s gostovanja u Grižićima kod neugodnog domaćina koji je poveo sredinom prvoga dijela no Josip Mekić donosi poravnanje samo dvije minute prije kraja. Domaće su pobjede ubilježili Sloga u Gromačniku i Mladost u Jakačini Maloj gdje je gost u vrlo zanimljivoj utakmici dva puta vodio no na kraju su bodovi ipak ostali domaćoj Mladosti.

1 29.08.2021 17:30 Zbjeg NK Gaj (Z) – NK Graničar Stupnički Kuti 3:5
1 29.08.2021 17:30 Gromačnik NK Sloga Gromačnik – NK Mladost 1977 2:1
1 29.08.2021 17:30 Grižići NK Vatrogasac (G) – NK Slavonac Slavonski Kobaš 1:1
1 29.08.2021 17:30 Stari Slatinik NK Mladost Jakačina Mala – NK Posavac (Ka) 3:2