/Grabovac uvjerljiv, prekid u Čemincu 2. ŽNL NS BELI MANASTIR
grabovac

Grabovac uvjerljiv, prekid u Čemincu 2. ŽNL NS BELI MANASTIR

Baranjski drugoligaši odradili su proteklog vikenda vrlo efikasno 23. prvenstveno kolo u kojem su baš svi klubovi postigli barem jedan pogodak.

Grabovac je uz dva pogotka Ivana Pinjuha rutinski odradio posao na gostovanju kod Šparte i polako se ali sigurno približava brojci od 100 postignutih golova. U derbiju kola Vardarac i Bratstvo su remizirali uz po dva pogotka u svakoj mreži. U sjajnoj nogometnoj predstavi Vardarac je dva puta vodio, ali je Dejan Nikolić oba puta vraćao Bratstvo u egal.

Columbus je bio najuvjerljiviji u ovom kolu, zabili su 5 pogodaka na gostovanju kod Poleta, ponajviše zahvaljujući trostrukom strijelcu Terziji. Sjajnu utakmicu odigrali su i Dinamo i Belje. Tri puta se Dinamo vraćao iz minusa, ali za četvrti put više nije bilo ni snage ni vremena.

Šokadija i Petlovac su podijelili bodove, i ovdje uz po dva pogotka u svakoj mreži, a sva četiri pogotka pala su u prvom poluvremenu, od čega dva u 44. minuti. Remi i u Čemincu, ali nažalost uz prekid pa ostaje za vidjeti kako će se rasplesti priča oko ove utakmice. Prekid se dogodio u 66. minuti zbog ozljede igrača i napada na suca. Radnički je na svom terenu s 2:1 bio bolji od aktualnog prvaka Mladosti. Pobjednika je odlučio Ivan Oreški koji je poentirao u 85. minuti za slavlje svoje momčadi.