Gostujuće šestice Mladosti iz Vođinaca i Nosterije, Vrbanji bod s Mitnice

Mladost iz Vođinaca nastavlja sa sjajnim izdanjima i čuva vrh novom pobjedom u Iloku, ali u stopu ju prate momci iz Bogdanovaca i Županje. Visoka pobjeda lidera na krilima Domagoja Ćuka koji je ubilježio hattrick drži i dalje momčad Dražena Dikonića na čelu. Croatia je kod prvaka stigla do minimalne pobjede da nije niti jednom zatresla mrežu što joj je autogolom olakšao i omogućio domaćin. Jako dobri rezultati Županje 77 na samom startu daju momčadi epitet hita lige, a nova je trojka stigla nakon gostovanja u Trpinji gdje je domaćin imao vodstvo na odmoru no u drugom dijelu gost pravi preokret na krilima jockera s klupe Hrvoja Križana.

Bez pogodaka je okončan susret na Mitnici što je svakako veliko iznenađenje pošto bod na kraju ide u Vrbanju. Borac se razbudio i dočekao svojih pet minuta, a gost iz Šiškovaca je pao tek u finišu. Nosteria je također teniskim rezultatom projurila kroz Andrijačevce, domaćin je uspio postići dva pogotka no raspoloženi Marijan Marinović je sam postigao više od toga pa je hattrickom predvodio gostujuće strijelce i momčad do pobjede. Sloga također marljivo skuplja bodove pa je nova domaća trojka upisana protiv gosta iz Negoslavaca dok gledatelji u Gradištu nisu vidjeli pobjednika, a bod je na kraju odlepršao u Prkovce. Gost je prvi poveo, domaćin u završnici spasio bod s kreča.

4 31.08.2022 17:00 Štitar NK Sloga Štitar – NK Negoslavci 3:1

Utakmica dvije rekao bih podjednake ekipe, gdje je domaćin bio spretniji i osvojio tri boda. Domaćin poveo vrlo rano, mi se vraćamo vrlo brzo, a od tada utakmica izjednačena. Međutim pred sam kraj utakmice domaćin iz kaznenog udarca dolazi do vodstva, a mi i nakon toga imamo priliku za poravnanjem međutim Blažević promašuje 100 % šansu. Borac zabija i zatvara utakmicu u 87.minuti. Mislim da smo imali šansu za nešto više no nismo uspjeli. Odmor, petak trening, nedjelja Fruškogorac, idemo dalje – Zoran Rubić NK Budućnost.

Iako Vođinčani dugo nisu osjetili slast bodova u Iloku danas veličanstvena pobjeda 0:6 sa strijelcima 3x Ćuk, Blažević, Kovač i Marošević i skidam kapu i domaćinu i mojim momcima što su se ipak skupili na ova međukola jer otići s posla radi amaterskog nogometa je na neki način i ludost. Domaćinima sve najbolje u predstojećim kolima jer klub poput Fruškogorca zaslužuje puno više, a mi idemo dalje – Dražen Dikonić Mladost.

Što reći, veliki kiks danas. Prosuli smo bodove kući i nažalost i dalje realizacija se pokazuje kao najveći problem. Golman Vrbanje izvrstan. Međutim mi moramo biti konkretniji u posljednjoj trećini pogotovo kad se protivnik zatvori kao što je to Vrbanja učinila danas. Došli su u jednoj zatvorenoj formaciji, uzeli bod i na tome im iskreno čestitam. Od moje ekipa ipak očekujem veće stvari! Mi se okrećemo izrazito raspoloženim Vođincima gdje nas čeka jedna zahtjevna utakmica! ISM – Vedran Domazet Mitnica.

Jako loš ulazak u utakmicu , gdje dobivamo gol u 3. i 5. minuti, jako se bilo teško vratiti u utakmicu protiv danas odlične Nosterije. Čestitam gostima na zasluženoj pobjedi, a nama ne preostaje ništa drugo nego raditi i trenirati. Strijelci za nas M.Hodak i Bebek – Tomislav Pavličić Frankopan.

Kakva utakmica naših lavova!! Uz dosta izostanaka, od kojih bi izdvojili našeg legendarnog kapetana Danijela Kuzmanovića koji nije igrao zbog kartona, pa nadalje Markanovića, Bota i Aleksića. Naši dečki su igrali kao Lavovi, nakon početnog lošeg ulaska u igru iz koje smo primili u 31. minuti gol. Do poluvremena domaćini vode, a onda nastupaju naši Lavovi u 53. preko Jureta Grgića poravnavamo, već u 56. Hrvoje Križan za 1:2, i u 82. Hrvoje Križan za konačni 1:3 i veliku pobjedu “Šlajsa”. Domaćin fer i korektan za svu pohvalu, kao i sudci za svaku pohvalu – Mladen Ćatić Županja 77.

Čestitam gostima na zasluženom osvojenom bodu. Mi smo danas podbacili u svim segmentima igre ali to je nogomet. Okrećemo se sljedećem kolu a ovu utakmicu želimo sto prije zaboraviti – Mirko Godanj Slavonac Gradište.

Čestitke mojim igračima na zasluženom bodu možda smo zaslužili i više ali to je nogomet, čestitam domaćinu na fer i korektnoj igri, dobra ekipa vođena dobrim trenerom, suđenje dobro, sportski pozdrav – Mario Butković Slavonac Prkovci.

Auto gol Stanica u 7. minuti i iza toga ništa ne mogu izdvojiti da su moji dečki uradili dobro, nešto ne štima. Uprava kluba je na potezu. Potpuno zaslužena pobjeda gosta, nemamo pravo prigovoriti. Voljni moment, borbenost, sve je na strani gostiju. Čestitamo Croatiji. Suđenje Bruno Škrobo odlično, ako bih tražio zrno onda je jedino ostao sporan prekršaj na D.Marinčiću prije gola gosta, ali ne treba u drugima tražiti uzrok. On je u mojoj ekipi, odgovornost moja. Nismo dobri i to je jedina istina, a sada odličnim Prkovčanima da vidimo od čega smo sazdani. Svima pozdrav i sretno – Ivan Lukić Mladost.

Danas zahtjevna utakmica, ali opet nas dobar ulazak i u prvih 15 min imamo 2:0. Nakon toga gost ima dominaciju, ali smo izdržali do poluvremena. Na početku drugog postižemo pogodak za 3:0 i rješavamo utakmicu. Bilo je sve samo ne lagano, gosti su vrlo dobra ekipa s nekoliko odličnih pojedinaca i bit će zahtjevan protivnik svima. Kupili smo malo mira nakon lošeg ulaska u sezonu, okrećemo se Bogdanovcima gdje idemo pokušati i tamo nešto uzeti – Mato Lukačević Sloga.

Zaslužena pobjeda Štitara. Jedino šta je valjalo u utakmici su oni. Također, mi trebamo malo hrabrije u gostima da igramo. Dva gola iz prekida (iako smo to znali), još 2 dobre situacije i prečka iz prekida i gol iz situacije 3 na 5. Više od počasnog gola nismo ni zaslužili. U situacijama kad smo trebali da se vratimo u igru ili smo sami uprskali ili nam nije dozvoljeno. Imamo dvije kući, 6 bodova je imperativ – Josip Tunjić Negoslavci.