Gabrijel Boban nemilice para mreže u dresu Posušja

Sada već iskusni napadač iz Velike igra u sjajnoj formi posljednjih tjedana u BiH Premijer ligi. Gabrijel Boban u posljednjih je pet utakmica postigao isto toliko golova i izravno Posušju donio velikih 9 bodova!

Nakon nešto lošijeg ulaska u sezonu Boban je “poludio”, krenuo je s dva gola u domaćem ogledu protiv Tuzle, prva dva, koja su odlučila utakmicu. Nakon toga je zabio u 90. minuti za vodstvo protiv Borca u Banja Luci, no ta je utakmica u sudačkom dodatku otišla na stranu domaćina. Slijedi minimalna pobjeda na gostovanju kod Sloge u maglovitom Doboju, Boban je zabio jedini gol u 86. minuti susreta. Osim gola u Doboju je zaradio i karton pa je preskočio remi protiv Igmana, ali se vratio za domaću pobjedu na Mokrom dolcu nad Slobodom iz Tuzle, najprije je u otvaranju zapucao kazneni udarac, no iskupio se u 77. minuti kada je pogodio za konačnih 2:1.