Futsalska U-19 reprezentacija porazom otvorila nastup na turniru u Vrnjačkoj Banji

Mlada hrvatska futsalska U-19 reprezentacija porazom je otvorila nastup na prijateljskom turniru Fustal love u Vrnjačkoj Banji.

Izabranici Duje Maretića tijesno su poraženi od Bosne i Hercegovine (1:2) u prvom kolu skupine B i susretu u kojem su svi pogoci pali u drugom poluvremenu. BiH je do vodstva došla pogotkom Kasala (26’), rezultat je autogolom izjednačiom Radujković (27’), a isti igrač prometnuo se od tragičara u junaka pobjedonosnim pogotkom u 34. minuti.

Hrvatska sljedeći nastup ima 4. studenoga protiv Francuske.

HRVATSKA – BiH 1:2

VRNJAČKA BANJA Dvorana Vlade Divac. Suci: Paavo Kompa (Finska), Bojan Milić (Srbija), Michal Botka (Slovačka). Strijelci: 0:1 Kasalo (26’), 1:1 Radujković (27’-autogol), 1:2 Radujković (34’).

HRVATSKA: Vrdoljak, Josipović, Pest-Mundvajl, Dragičević, Cigler, Đurković, Sušac, Čičić, Govorko, Kobašević, Dragaš-Selaković, Lasić, Buljević, Marić.