Frankopan ulazi u novu sezonu u vrlo pomlađenom sastavu
S radom su krenuli i rokovačko-andrijaševački Plemići pod vodstvom svog trenera Tomislava Pavličića Šlajfe, a uspješno je okončan i malonogometni turnir kojega je organizirao klub.
Frankopan ulazi u novu sezonu u vrlo pomlađenom sastavu. Uprava kluba je odlučila dati priliku mlađim igračima. Napustilo nas je čak 8 igrača od prošle sezone, a svih 8 je bilo iz prvih jedanaest – Stipe Jančić, Hrvoje Hodak i ostali bi svakome nedostajali, a gdje neće nama, ali nema plakanja i kukanja. Imam mladu ekipu koja hoće trenirati, koja hoće učiti i to je ono što ja želim. Ovo je i za mene kao trenera veliki izazov, a ja baš to volim – izazove i želju za dokazivanjem. Moram dečke pohvaliti za dosadašnji rad i za zalaganje na treninzima, baš dobro rade. Do sada smo odigrali 3 prijateljske tekme i moram priznati da nije to toliko loše, ali znamo da je jedno prijateljska, a za bodove nešto sasvim drugo. Ne mogu dočekati prvenstvene utakmice da vidim kako ćemo reagirati i kako će to sve izgledati. Imamo još 2 tjedna do početka prvenstva i moramo sve učiniti da budemo u najboljem izdanju. Osjećam da bi ovo mogla biti lijepa priča za Frankopan – izvijestio nas je prvi klupski strateg Tomislav Pavličić.