/Frankopan sedam, HAŠK šest, Croatia pet… ODIGRANO TREĆE KOLO PRVE ŽNL VSŽ
crotia bogdanovci

Frankopan sedam, HAŠK šest, Croatia pet… ODIGRANO TREĆE KOLO PRVE ŽNL VSŽ

Tri odigrana kola Prve ŽNL iznjedrila su dva kluba s maksimalnim učinkom, a na vrhu je novi lider HAŠK koji ima devet bodova isto kao i Vrbanja. Frankopan je bio najraspoloženiji i postigao sedam pogodaka čime pokazuje da će i višem rangu imati vrlo zapaženu ulogu o čemu svjedoči i tablica.

3 28.08.2019 17:00 Trpinja Sinđelić – Slavonija 3:3

Uz dobru posjećenost gledatelja na tribinama u Vrbanji sa malo sreće priveli smo utakmicu u svoju korist. Strijelac Nikoljačić F. Sretno dalje sportskim prijateljima iz Cerne, a mi idemo dalje vjerujući u svoj rad uz Božju pomoć – Mladen Zadro Vrbanja

Dosta gruba utakmica u kojoj se domaćin bolje snašao i zabio gol u 34 minuti. Nemam što zamjeriti dečkima dali su svoj maksimum, ali jednostavno nije išlo. Domaćinu želim sreću u nastavku prvenstva -Mirko Godanj Tomislav Cerna

1

Zasluženi poraz od Croatie, utakmicu je presudio kazneni udarac koji je vidio samo momak koji je danas imao pištaljku. Za nas strijelci Lajtman i Marošević. Čestitke gostima i pomoćnim sucima!!! Trener Dikonić Dražen

Nogometaši Croatije iz Bogdanovaca došli su do prvih bodova u trećem kolu premijerne razine županijskog ranga natjecanja – izabranici Ivice Radoša slavili su na gostovanju u Vođincima kod ekipe Mladosti. Nakon dva poraza na domaćem terenu protiv Tomislava i Vrbanje, bodovi u današnjem susretu su bili imperativ, što je donijelo određenu nervozu na samom početku susreta. Nakon uvodnog odmjeravanja snaga, gosti su došli do vodstva u 11. minuti kada je Marin Ležaić zabio iz kaznenog udarca, a netom prije odmora na 2:0 je povisio Matej Plum. Domaćin je smanjio na 1:2 početkom nastavka, ali sve nade za povoljan rezultat po njih ugasio je Dario Merkaš lijepim zgoditkom iz slobodnog udarca u 58. minuti. Isti igrač bio je precizan i za 1:4, tri minute kasnije. Pokušali su domaći igrači dovesti susret u neizvjesne vode pogotkom 20 minuta prije kraja, no Ležaić postavlja konačnih 2:5 u 80. minuti. „Osjetio se određen pritisak na samom početku susreta, ali smo uhvatili ritam nakon 10ak minuta i sve se otvorilo Ležaićevim pogotkom te je bilo samo pitanje s koliko pogodaka razlike ćemo pobijediti. Ovaj rezultat nas je napunio samopouzdanjem te jedva čekamo nedjelju i domaći susret protiv Negoslavaca. Pozivam sve navijače da nas podrže, bili su uz nas kada nam je bilo teško, zato ovu pobjedu posvećujem njima.“ – izjavio je nakon pobjede u Vođincima Dario Merkaš.

Tekst i foto – NK „Croatia“ (S.Đ)

2

Primarni cilj ispunjen, tri boda i rasterećeniji idemo u Bogdanovce. Ono sto me raduje jeste da i treću utakmicu za redom imamo kontinuitet igre. Što se same utakmice tiče gosti korektni u polju, imali su jedan udarac na gol dok smo mi osim nekoliko poluprilika imali još četiri zicera. Svakako možemo biti zadovoljni i rezultatom i igrom. Sudačka trojka vrlo dobra – Josip Tunjić Negoslavci

Teška utakmica koja je mogla otići i u našu korist,domaći teren i greška moga mladog igrača u osamdesetoj minuti je presudila – Željko Lučić trener Borca Drenovci.

3

Što reći kod pobjede 6 : 1, svi zadovoljni, ja imam i poneku zamjerku, takav sam, želim uvijek više. Mi smo poslušali nase susjede i “pokrili smo se ušima” da bi dokazali da se u našem dvorištu nitko ne može kofrčiti. Zasluženo svi će se složiti, ali kako sam najavio skromno i po koji bodić, ipak srce u igrača iz svog mjesta drugačije tuče od onih sa “strane”. Bez ružne riječi, starta jer nije bilo incijatora. Suđenje – Ivan Menđusic sa pomoćnicima, primjereno, eh da je više takvih arbitraža. Pozdrav svim sportskim prijateljima, a mi i dalje za naš HAŠK – Ivan Lukić

Čista i zaslužena pobjeda domaćina. Bez 4 standardna igrača teško je bilo igrati protiv danas vrlo raspoloženog i rastrčanog domaćina. Utakmica za zaborav. Okrećemo se sljdećem kolu kada nam u goste dolazi Gunja – Dalibor Dujković Vidor

4

Gosti bolji prvo poluvrijeme mi bolji drugo.Gubili smo 0:2 smanjili zgoditkom Vladića u 55. min.U drugom poluvremenu puno bolja igra,međutim nismo uspjeli postići drugi gol.U 4.min nadoknade dobili smo treći zgoditak što je I konačni rezultat.Gostima čestitam na zasluženoj pobjedi.Sportski pozdrav – Milan Matijević Jadran

5

Mario Butković trener Frankopana : zaslužena pobjeda po teškom vremenu,gosti korektna ekipa , suđenje odlično.

6

7

Domaćin poveo, mi izjednačili preko Gvozdića u izjednačenom prvom poluvremenu. U drugom domaćin poveo iz, blago rečeno, dvojbenog penala, ubrzo primamo i treći. Zadnjih 20 minuta smo stisli i preko Lazara i Stibe izjednačavamo. Domaćin korektan, mi moramo biti zadovoljni bodom – Bruno Ešegović, Slavonija Soljani