Frankopan pao na Istrevu, Cerićani preuzeli vodeću poziciju

Mladost iz Cerića je u susretu vidno oslabljenih ekipa ipak nešto bolje reagirala i s novim slavljem preuzela vrh ljestvice. Očekuje se odgovor Sinđelića koji ima priliku vratiti čelnu poziciju. U čvrstoj utakmici domaćin se u Ceriću bolje snašao i pogocima Petra Marinčića i Marka Blaškovića na otvaranju prvog i drugog dijela susreta slavio nad solidnim gostom iz Gunje. Uzbudljiva utakmica viđena je na Istrevu gdje se Frankopan hrabro suprostavio domaćinu koji je poveo pa s igračem manje preokrenuo no konačan preokret je ipak pripao Borcu koji je s dva pogotka Marina Lazara te jednim sjajnog strijelca Nisada Hasanbašića stigao do pobjede,

8 03.10.2021 15:30 Vođinci NK Mladost Vođinci – NK Croatia Bogdanovci -:-

Jako loša igra 1 .poluvrijeme gdje iz prvog udarca dobijemo gol – praktički prvo poluvrijeme smo prespavali. Početkom 2.poluvremena ostajemo s igračem manje ( golman dobiva crveni karton ) i u nama se budi inat. S igračem manje okrećemo na 1:2 i onda ma scenu stupa ” on ” … dalje ne bih. Čestitam domaćinu na pobjedi, a mi se okrećemo sljedećem kolu gdje smo domaćini Mitnici – Tomislav Pavličić Frankopan.

Ma odmah u početku moram čestitati svojim dečkima. Oslabljeni baš jako – Stanić, Ivan Marinčić, Dominik Marinčić, Lino Dakić i još neki stožerni igrači i odgovorili dečki odlično i kako smo dogovorili i vrlo sam sretan zbog velike za nas pobjede nad ipak vrlo dobrom ekipom NK Jadran Gunja koja isto oslabljena, ali odlično vođena od kolege Matijevića. Za nas zabili Pero Marinčić i Marko Blašković . Tvrdo na momente i bez ljepote, ali ono prioritetno za nas su tri boda. Dečki moji, sve zasluge idu vama. Napominjem da je sudac Dragun s pomoćnicima Videkovićem i Karaulom vrlo dobro vodio ovaj susret. Idemo lagano biti bolji i uz rad truditi se za svoj klub. Sportski pozdrav – trener NK Mladost Ivan Lukić.

Danas smo protiv Mladosti iz Cerića odigrali dobru utakmicu, stvorili puno tzv. 100% šansi za gol i sve ih promašili, jednom pogodili okvir gola. Domaćin je dao dva gola te odnio pobjedu. Šteta je što smo danas izgubili utakmicu u kojoj nismo bili slabija ekipa. Čestitke igračima iz Cerića na pobjedi. Suci su sudili jako dobro. Sportski pozdrav iz Gunje – Milan Matijević Jadran.