Fotogalerija: Slavija bolja od Đakova

Iako zbog tehničkih poteškoća nismo na vrijeme objavili galeriju s pleterničkog ogleda Slavije i Đakova, fotografije su jako dobre i šteta je ne objaviti ih. Pleterničani su kako znamo odigrali vrlo nadahnutu utakmicu, posebice Pavo Nikolić, i pobjedili favoriziranog gosta. Slavija se ovom pobjedom dokopala sredine ljestvice i sada može mirno odraditi završnicu jesenskog dijela sezone, dok je Đakovu ovo drugi uzastopni poraz, a u subotu na Pazarište stiže vodeća Marsonia.

SLAVIJA – ĐAKOVO CROATIA 2:1

Strijelci: 1:0 Ognjenčić (18, 11m), 2:0 Nikolić (48), 2:1 Pongračić (65)

Igrač utakmice: Pavo Nikolić

Vrlo ugodno je iznenadila Dujićeva momčad protiv donedavnog trećeligaškog lidera, od prve minute bili su bolji takmac i u 18 minuti zasluženo došli do prednosti. Nakon što je Nikolić majstorski izborio kazneni udarac u vodstvo ga je pretvorio Tomislav Ognjenčić. U prvom dijelu Đakovo je imalo jedan pokušaj glavom, za Petkovića potpuno bezopasan. U nastavku najbolji mogući scenarij za Slaviju, Dorić ubacuje s desne strane, Nikolić u trku džonom skreće loptu koja završava u gornjem desnom kutu Nevistićeva gola za velikih i zasluženih 2:0. U 65. minuti Pongračić je na drugoj vratnici sa pola metra ugurao loptu glavom u gol nakon uigrane kombinacije iz kornera. Do kraja je Đakovo stihijski napadalo, ali je Petković zapravo imao dvije intervencije koje je rutinski odradio i bodovi su zasluženo ostali u Pleternici.

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.