Fotogalerija: Papuk u Kuzmici osigurao titulu i povratak u MŽNL
U nedjelju je pala odluka oko najvažnijeg pitanja u 1. ŽNL Požeško slavonskoj, dobili smo novog prvaka i novog člana MŽNL Brod – Požega. Ekspresni povratak osigurali su nogometaši veličkog Papuka koji su kolo prije kraja postali neuhvatljivi za Kuzmicu i Graševinu, jedine prave ovosezonske rivale u borbi za vrh.
Baš u Kuzmici je i pala konačna odluka, u velikom derbiju Papuk je golovima Joze Jelića i Dine Bognara pobijedio Kuzmicu, a kako je Graševina u Vetovu poražena od od Požege Papuk je matematički potvrdio naslov. Iako smo se iz neutralnog kuta pomalo nadali spektaklu u posljednjem kolu i sigurno više od 1000 gledatelja na dvoboju Papuka i Graševine koji je mogao izravno odlučivati o tituli, možemo reći da su Veličani zasluženo došli do naslova, ipak su kroz čitavu sezonu najviše pokazali. U nastavku donosimo fotogaleriju iz Kuzmice.



