Odigrana su i posljednja dva susreta 20. kola MŽNL PŽ-SB, a u današnjim dvobojima Dinamo je dočekao Sikirevce u vrlo zanimljivom susretu, a u posljednje vrijeme savršeni Lipik je gostovao kod Slobodnice.

NK DINAMO VIDOVCI 1:4 NK SIKIREVCI

Efikasan susret igrali su Dinamo i Sikirevci, a slavili su gosti 1:4 nakon odličnih 90 minuta.

Jako dobro prvo poluvrijeme igralo se u Kuzmici, a dominirali su gosti. Poveli su Sikirevci pogotkom Ilije Tukare u 26. minuti susreta. Na 0:2 povisio je Karlo Kokanović u 39. minuti. Nakon drugog pogotka Sikirevaca reagirali su domaćini te su smanjili na 1:2 preko Valentina Mikića. Samo 3 minute poslije novi gol gostiju, ovaj put je zabio Filip Lekić te se s velikim vodstvom 1:3 gostiju otišlo na predah. Nastavak je donio još jedan pogodak Sikirevaca, precizan za konačnih 1:4 i veliku pobjedu gostiju bio je Tukara, koji je zabio svoj drugi gol. U sljedećem kolu Dinamo će gostovati kod Budainke, a Sikirevci idu na noge Lipiku.

-Čestitam gostima na pobjedi do koje su došli zasluženo i uz našu pomoć u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme smo pokušali doći do pozitivnog rezultata, ali smo se pošteno ispromašivali. Rezultat nije dobar, ali to je naša stvarnost. Probat ćemo se boriti do kraja i osvojiti nešto bodova. -Krunoslav Podoljak, trener Dinama.

U nastavku pogledajte galeriju fotografija sa susreta:

NK SLOBODNICA 1:1 NK LIPIK 1925

Susret bez pobjednika igrao se u Slobodnici, gdje je istoimeni domaćin dočekao odlični Lipik te je završilo 1:1.

Tek je posljednjih pola sata donijelo pogotke na ovom dvoboju. Poveli su domaći nogometaši u 69. minuti, kad je precizan za 1:0 bio Silvio Velić. Velika borba se odvijala do kraja susreta, a u sudačkoj nadoknadi su uspjeli gosti izjednačiti. Sudac Dobraš je dosudio kazneni udarac za Lipik, a u izjednačujući pogodak ga je pretvorio Mario Milašinović. U sljedećem kolu Slobodnica će na gostovanje kod Zadrugara, a Sikirevci će testirati Lipik.