/Filip Bungić srušio Belišće ZAOSTALA UTAKMICA 5 KOLA 3. HNL ISTOK
71689805_405726200104298_8395616287115444224_n

Filip Bungić srušio Belišće ZAOSTALA UTAKMICA 5 KOLA 3. HNL ISTOK

Danas je u Čepinu kraj Uljare odigran zaostali susret 5. kola 3. HNL Istok u kojem je briljirao Filip Bungić i predvodio Zelenims do velike pobjede kojom su se potpuno priključili društvu na samom vrhu prvenstvene ljestvice.

ČEPIN – BELIŠĆE 4:3

Sjajnu utakmicu odigrali su Čepin i Belišće Kraj uljare, gledatelji su zaista imali što vidjeti, a oni domaći su mogli uživati i u rezultatu kojim su njihovi ljubimci stigli na bod iza vodećeg terceta. Počelo je savršeno za Čepin, već u 5. minuti Filip Bungić vara Stanića i domaćin ima početnu prednost. No, nije to dugo potrajalo, u 13. minuti iskusni kapetan gostiju Zoran Ratković zabija za 1:1, ali uživancija za gledatelje se nastavlja samo 6 minuta nakon toga, ponovno je u akciji stasiti napadač Čepina Filip Bungić i Zeleni su ponovno u plusu. U 36. minuti Bruno Krstanović pogađa gostujuću mrežu i sada je to već velika prednost Tothove momčadi. Ako netko zna kako zabijati na ovom terenu onda je to Luka Agatić, pokazao je to u 43. minuti i ostavio utakmicu potpuno otvorenom za drugih 45. minuta! Više od 600 gledatelja i u nastavku je uživalo u odličnoj utakmici iako manje efikasnoj. Mreže su mirovale do 70. minute kada Ivan Gelo ponovno diže prednost Čepina na dva gola, a voda na mlin domaćih ide do kraja tri minute kasnije kada Ivan Lacković zarađuje isključenje pa Belišće osim dva gola ima i jednog igrača manje. Nije ih to omelo da u 77. minuti smanje na 4:3 i ostave utakmicu otvorenom do posljednje sekunde, ali Tothove trupe su se do kraja obranile i uzele tri velika boda! Na državni blagdan bio je to praznik nogometa u Čepinu!

71806241_2404861646287897_1620462792521809920_n

Na moju i Rupnikovu žalost odigrali smo ljepoticu sezone. Mnogobrojni gedatelji su sigurno uživali u svemu ovome, a nas dvojica smo bili u predinfarktnom stanju. Stresno je ovo gledati s klupe! Na kraju zaslužena pobjeda moje momčadi, čestitam dečkima, borili su se kao lavovi i pokazali da imamo kvalitetu jer ovakvog protivnika nije lako pobjediti ni na svom terenu. Jedina zamjerka je da nismo imali mirnoću kad smo je trebali imati pa smo dopuštali Belišću da se vraća u utakmicu. Igra je bila fantastična, da je ovu utakmicu staviti na stadion pred 30 000 gledatelja i snimiti s 15 kamera siguran sam da bi svi uživali gledajuć, bilo je strašno puno ritma, borbe, lijepih poteza i sjajnih šansi na obje strane. Kod nas je fenomenalan bio Bungić koji je uz pomoć Gele i Ivića u napadu radio sjajan posao. Još jednom čestitke mojim igračima, čestike gostima na sjajnoj igri i sudačkoj trojci na jako dobro odrađenom poslu – zadovoljan je Igor Toth, trener Čepina.

– Gledatelji su sigurno mogli uživati, bila je to jako dinamična, otvorena utakmica u kojoj smo i jedni i drugi imali još prilika osim ovih iskorištenih. Pobjeda Čepina je potpuno zaslužena, jednostavno su više željeli pobjedu, a to je zapravo ono što me najviše smeta kod dijela moje momčadi, neki pojedinci nisu dovoljno željeli danas. Domaćin je iskoristio neke naše greške i još jednom ponavljam potpuno zasluženo pobjedio – komentar je trenera gostiju Davora Rupnika.

helda interijeri 300x100