/Favoriti uspješni u 8. kolu brodske 3.ŽNL Centar EUGEN PAUN RIJEŠIO PITANJE POBJEDNIKA U 16 MINUTA IGRE
favoriti

Odigrano je 8.kolo brodske 3.ŽNL Centar u kojem su favoriti bili uspješni. Mladost (JM) zahvaljujući Eugenu Paunu koji je zabio 3 komada i Grgureviću koji je potvrdio sa četvrtim, došla do pobjede protiv Mladosti (M). Graničar bolji od Gaja sa 5:1, pogotke su postizali Bjelobradić 2, Kajder, Dikanović, Kovač, za goste pogodak je postigao Majdančić. Posavac ostavlja ASK bez bodova, pobjedio je 2:0, strijelci su bili Kokanović i Babaić. Trenk iz minusa u plus, Mladost 1977 pogotkom Mikajevića ima prednost u prvom poluvremenu, ali Wdoajk i Miletić riješavaju utakmicu u drugom poluvremenu i donose 3 boda Trenku. Susret Omladinca i Vatrogasca u jednoj teškoj utakmici odlazi na stranu gostiju, Omladinac je poveo preko Šišića, gosti su preko Safundžića i Opačka došli do važna tri boda. Sloga (GR) uzela bodove u Slavonskom Brodu protiv Vinogorca, za domaćina Vinogorac golove su postigli Hajnal, Vujeva, za goste Tomakić 2 i Čengić.

8 06.10.2019 15:30 Jakačina Mala Mladost JM – Mladost M 4:0  (Paun 3, Grgurević)
8 06.10.2019 15:30 SLAVONSKI BROD Vinogorac – Sloga GR 2:3 (Hajnal, Vujeva / Tomakić 2, Čengić)
8 06.10.2019 15:30 Stupnički Kuti Graničar SK – Gaj 5:1 (Bjelobradić 2, Kajder, Dikanović, Kovač / Majdančić)
8 06.10.2019 15:30 Kaniža Posavac K – ASK 2:0 (Kokanović, Babaić)
8 06.10.2019 11:00 SEOCE TRENK – Mladost 1977 2:1 (Wdojak, Miletić / Mikajević)
8 05.10.2019 17:30 Ciglenik Omladinac Ciglenik-Bečic – Vatrogasac 1:2 (Šišić / Safundžić, Opačak)

a6 a5 a4 a3 a2 a1