Elitna ŽNL Varaždin: Nedeljanec i dalje vodeći, promjena na posljednjoj poziciji

Odigrane su utakmice 20. kola Elitne ŽNL Varaždin. Nedeljanec je i dalje vodeći, dok je Novi Marof odigrao utakmicu bez pobjednika te je sada na dva boda zaostatka za vodećom ekipom. Polet je minimalno poražen što je iskoristila Budućnost i pobjegla s posljednje pozicije.

NK IVANČINCA (I) – NK DUBRAVKA-ZAGORAC 2:3

Duboravka Zagorac je slavila u gostima kod Ivančice rezultatom 3:2. Gosti vode u 43. minuti pogotkom Noe Stančića. Početkom drugog poluvremena gosti povećavaju vodstvo preko Matka Cepaneca. Domaći vraćaju stvarni na početak u 66. i 74. minuti preko Gabriela Pavline i Roberta Bregovića. Gosti ipak dolaze do pobjede u zadnjim sekundama pogotkom Leona Čurile.

ŠNK RAZVITAK – NK POLET (C) 1:0

Razvitak je slavio minimalno protiv sada posljednjeg Poleta rezultatom 1:0. Jedini strijelac na utakmici bio je Luka Vagjunec u 10. minuti.

NK BUDUĆNOST (V) – NK JALŽABET 2:0

Budućnost je upisala važnu pobjedu protiv Jalžabeta te iskoristila poraz Poleta kako bi izbjegla posljednju poziciju. Dvostruki strijelac za domaće bio je Josip Golubar u 21. i 48. minuti.

NK MLADOST MARGEČAN – ŠNK NEDELJANEC 2:3

Nedeljanec je upisao pobjedu kod Mladosti i tako ostao vodeći. Goste u vodstvo dovodi Antonio Glavaš u 33. minuti. Domaći se vraćaju u 41. minuti pogotkom Dalibora Soline. Gosti vraćaju vodstvo u 45+1 minuti pogotkom Tomislava Medveda iz kaznenog udarca. Minutu nakon Luka Modrić povećava vodstvo gostiju. Domaći su smanjili rezultat na 3:2 pogotkom Jurice Prašnjaka, no rezultat se nije do kraja mijenjao.

ŠNK POLET TUHOVEC – ŠNK NOVI MAROF 0:0

U Tuhovcu je odigran derbi vrha ljestvice, no utakmica je odigrana bez golova i pobjednika.