Dvije gostujuće identične pobjede Posavca i Srijemca u županjskoj ligi

Najmanja liga u Hrvata će čini se ove sezone imati svoje uzbudljivo i izjednačeno izdanje, a nakon treće runde na vrhu su dvije ekipe koje su ostvarile dvije identične gostujuće pobjede, iza njih je dvojac koji je na tri boda zaostatka i tek je Rašk bez upisa u novoj sezoni koja je nakon 270 minuta i dalje bez ijednoga remija. Posavac i Srijemac su se s istim učinkom i istim zadovoljstvom vratili s gostovanja u Rajevom Selu i Račinovcima.  Kurtušić i Pavkić su nagovijestili Rašku da će teško do prvih bodova, domaćin preko Hovanjeca prepolovio prednost, ali raspoloženi Tuzlak otklanja sve dvojbe i bodove pakira u autobus za Podgajce.

U Račinovcima slična priča s jednakim razvojem događaja. Uzbuđenja su počela vrlo rano kada već u devetoj minuti gost vodi s dva pogotka viška na krilima Adžajlića i Milišića. Domaćin nakon desetak minuta smanjuje pa se činilo da će ovo biti prava golijada no strijelci su nakon toga malo prikočili i čekalo se na novi pogodak sve do samoga finiša kada odlični Ermin Adžajlić svojim drugim pogotkom zaključuje priču. Slobodan je bio Jadran iz Gunje.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
3 18.09.2022 15:30 Rajevo Selo NK RAŠK – NK Posavac 1:3
18.09.2022 15:30 Račinovci NK Sloga Račinovci – NK Srijemac 1:3

NK RAŠK – NK Posavac 1:3 (Hovanjec Ivan 69′ / Kurtušić Velimir 24′, Pavkić Toni 70′, Tuzlak Marko 80′)
NK Sloga Račinovci – NK Srijemac 1:3  (Vladić Luka 23′ / Milišić Juraj 6′, ADŽAJLIĆ Ermin 9′, 86′)