/Đuretković i Vuksanović donijeli Poletu novu pobjedu 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA ĐAKOVO
FB_IMG_1571142502090

Niti u sedmom pokušaju protivnici nisu uspjeli zaustaviti Polet na putu do pobjede. Semeljčani su se doduše ovoga puta jako naučili, spašava ih je i vratar Vuksanović, ali su ipak svladali i Hajduk. Minimalno, golom Ivana Đuretkovića iz 83. minute.

Polet ima jedan poraz ali unatoč tomu ima velikih 5 bodova viška u odnosu na Slavoniju koja poraz nije doživjela. Ali je već četiri puta remizirala, tako je bilo i proteklog vikenda kada su gostovali kod Vinogradara. Dva pogotka za domaće postigao je Josip Fehir, a posljednji na utakmici kojim se Slavonija spasila od poraza djelo je Antonija Kerovca. Momčadi iz Budrovca sada se na bod primaknula Šokadija koja je s uvjerljivih 4:0 slavila protiv Budućnosti uz dva gola Ivana Matića.

Dva gola za Jedinstvo zabio je Tihomir Bježančević od čega drugi vrijedan boda u drugoj minuti sudačke nadoknade. Rekord je imao prednost na poluvremenu, no na kraju je tri boda upisala momčad Sloge koja s ova tri boda fenjer prepustila Omladincu. Naravno, za to je Omladinac morao izgubiti što je minimalnim rezultatom i učinio na gostovanju kod Dinama. Dračice su već sada primile fizionomiju igre kakvu želi njihov trener, ponovno nisu primili gol, ali fa protiv Radničkog nisu ni zabile.

ŠOKADIJA – BUDUĆNOST 4:0

DINAMO – OMLADINAC 1:0

DRAČICE – RADNIČKI 0:0

SLOGA – REKORD 2:1

VINOGRADAR – SLAVONIJA 2:2

HAJDUK – POLET 0:1

JEDINSTVO – HOŠK 2:2