/Đurđenovac peticom potvrdio naslov MLADOST ZAUSTAVILA MOTIČINU
đurđenovac

Đurđenovac peticom potvrdio naslov MLADOST ZAUSTAVILA MOTIČINU

Iako se dalo i ranije naslutiti takav rasplet, sada je i službeno da je Đurđenovac novi prvak našičke 2. ŽNL. Dva su kola do kraja, a Đurdan ima 10 bodova prednosti pred Motičinom koja je proteklog vikenda bez golova remizirala u Stipanovcima. Ni pobjeda im ne bi pomogla s obzirom da je Đurđenovac isporučio pet komada Željezničaru. David Pavlić bio je dvostruki strijelac za nove prvake koji će vrlo izgledno izravno u 1. ŽNL bez uobičajenih kvalifikacija.

Najefikasniju i najžešću utakmicu odigrali su Zoljan i Iskrica, domaćin je slavio 6:1 što se tiče golova, a gost 3:0 što se tiče isključenja. Josip Pavić je bio jedini strijelac u minimalnoj pobjedi Sloge nad Lilom, a isto je učinio Saša Klaban koji je poentirao u 89 minuti za pobjedu Omladinca protiv Poleta. Seljak je bio dvostruko efikasniji protiv Croatije, a oba pogotka su pala u posljednjih 10ak minuta. Milan Lončar postigao je dva pogotka u posljednjih 15 minuta što je njegovoj Slavoniji bilo dovoljno samo za domaći bod protiv posljednjeg Šipovca.