/Dunav potopio Tompojevce, Mohovo jesenski prvak MOHOVO NEOKRZUNTO PROŠLO GOSTOVANJE U MIKLUŠEVCIMA
mohovo fb

U pretposljednjem kolu se sve rasplelo po željama Mohova tako da u zadnjem neće biti prevelike neizvjesnosti barem po pitanju jesenskog prvaka. Mohovo je slavilo u Mikluševcima, a da u zadnjem kolu ne moraju strahovati u susretu s Tompojevcima pobrinuo se Dunav koji je uvjerljivo slavio u gostima te tako Tompojevcima uzeo prigodu boriti se za naslov najbolje momčadi na polovici natjecanja. Dunav je Tompojevcima uzeo i drugu poziciju tako da u zadnjem jesenskom kolu trebaju pobjedu protiv Sloge na svom terenu kako bi osvojili naslov viceprvaka.

Zanimljiva utakmica puna preokreta u Tompojevcima gdje je gost poveo, domaćin okrenuo pa gost ponovo došao do vodstva koje je do kraja susreta samo povećavao za konačnih i visokih 6:2. Andrija Molnar i Darko Horvat su utkali po dva pogotka za pobjednički sastav. Mohovo također preokretom stiže do jesenskog naslova nakon vodstva domaćina s 11 metara stvar je u svoje ruke uzeo Miloš Jovanović koji je u samo sedam minuta upisao Hat Trick i ovo definitivno spada u najbrže Hat trickove u hrvatskim nogometnim ligama.

Lipovača i Mladost odigrali su derbi začelja koji je završio bez pobjednika u vrlo efikasnoj utakmici. Gost je imao vodstvo od 0:2, domaćin se vratio nakon dva kaznena udarca koja je realizirao Zvjezdan Mileta, a u završnih pet minuta gosti dolaze do novog vodstva no na kraju domaći igrači ipak dolaze do boda. Iako u ovom kolu nije tresao mreže Borko Dobrić ja na kraju s 11 pogodaka bio najbolji topnik lige.

9 10.11.2019 14:00 Tompojevci Tompojevci – Dunav 2:6
9 10.11.2019 14:00 Mikluševci Rusin – Mohovo 2:3
9 10.11.2019 14:00 Vukovar Lipovača – Mladost 3:3