Drugo kolo 2. ŽNL Beli Manastir: Nakon tri kola jedini stopostotan Polet iz Karanca!

Kompletirano je treće kolo 2.ŽNL Beli Manastir! Najuvjerljiviju pobjedu kola obilježio je ŠNK Polet iz Karanca koji je na gostujućem terenu protivnika počastio sa pet golova u mreži i pritom ostao jedina momčad lige sa maksimalnim učinkom iz tri kola! Pobjede su u ovom kolu obilježili i Dinamo BPS, Šokadija, Columbus, Međimurec i Mladost iz Čeminca.

U okviru trećeg kola ŠNK Polet iz Karanca na gostovanju u Jagodnjaku kod NK Bratstva tražio je nastavak stopostotnog učinka. Nakon 90 minuta rezultat na semaforu bio je 1:5 , a goste su do treće prvenstvene pobjede i prve pozicije nakon tri kola doveli Filip Levačić koji je postigao hat-trick i Laczo, dok je jedan pogodak bio autogol. Za Brastvo pogodak je postigao Petrušić.

NK Columbus iz Suze u sklopu trećeg kola ugostio je NK Ribar kojemu ove sezone kako stvari stoje predstoji grčevita borba za ostanak. Columbus je do druge ovosezonske pobjede stigao predvođen hat-trickom Nikole Jakeljića dok je četvrti pogodak za domaćina postigao Terzija.

Ribar je postigao svoja prva dva prvenstvena pogotka, a do njih su došli u drugom poluvremenu kada su svježi Ferenc i Ujhelji donijeli radost svojim Greenboysima koji su unatoč slabijim rezultatima u velikom broju došli podržati svoj Klub. Nažalost, utakmica će ostati zapamćena i po prekidu od 40-ak minuta do dolaska hitne pomoći nakon ozljede gostujućeg igrača Roberta Olajoša kojemu od srca želimo brz oporavak!

U Popovcu snage su odmjerili NK Belje Kneževo i Mladost iz Čeminca, a drugu ovosezonsku pobjedu obilježilli su gosti rezultatom 1:2 koji sad na bodovnom kontu ima šest bodova iz tri susreta, dok je Belje iz Kneževa ostalo na jednom osvojenom bodu. Mladost je do slavlja doveo bivši igrač Belja Robert Zaboš sa pogotcima u trećoj i tridesetoj minuti susreta, dok je pogodak za domaćine postigao Igor Piršl u dvadesetoj minuti susreta.

NK Šokadija iz Duboševice nakon nešto lošijeg ulaska u sezonu u kojem su poraženi u prva dva dvoboja na domaćem je terenu tražila iskupljenje u susretu sa NK Napretkom iz Batine i obilježila prvu prvenstvenu pobjedu 3:0 . Strijelci za prva tri boda Šokadije bili su Balić, D. Antolić i Tomašev.

HNK Bilje koji je sa polovičnim učinkom od jedne pobjede i jednog poraza ušao u sezonu nakon prva dva susreta 2.ŽNL, u okviru trećeg kola gostovao je u Dražu kod novog drugoligaša NK Sloge iz Gajića, koji je na bodovnom kontu imala identičan učinak kao jučerašnji domaćini. Tako je i ostalo nakon 90 minuta s obzirom da na susretu nismo imali prilike vidjeti pobjednika pa je susret završio sa miroljubivih 0:0.

NK Petlovac nakon dva uvodna poraza u trećem je kolu tražio je iskupljenje pred svojim navijačima ugostivši NK Dinamo iz Baranjskog Petrovog Sela, koji je u premijerna dva susreta obilježio pobjedu te neriješen ishod. NK Dinamo sada na kontu ima sedam bodova nakon slavlja u Petlovcu gdje su za goste zabijali Rončević, Pintar, Pavlović i Moric, dok je za Petlovac koji je trenutno posljednjeplasirani zgoditak postigao Alen Podnar.

Nakon dva kola maksimalni NK Jovan Lazić iz Bolmana u sklopu trećeg kola gostovao je kod uvijek nezgodog domaćina NK Međimurec iz Kozarca. Međimurec je tako došao do druge pobjede u tri susreta na 6 bodova koliko ima i Jovan Lazić iz Bolmana. Strijelci za Međimurec bili su Šekutor, J. Antolić i Viljevac, dok je za goste precizan bio ponovno Ivan Preksavec.