DRUGA ŽNL ZAPAD VPŽ: Završeno je prvenstvo, Aršanj je osvojio titulu prvaka

Kompletirano je i posljednje, 18. kolo Druge ŽNL Zapad VPŽ. Okrugljača je sigurna, a u Gradini je odigrana čvrsta i zanimljiva utakmica. Aršanj je osvojio prvenstvo s 37 bodova, Sloga je završila druga s 35 bodova, dok je posljednja ekipa lige bila Brana koja je odigrala samo 8 kola i odustala od natjecanja. Prvi strijelac lige je Dejan Mioljević, igrač Sloge, s 21 pogotkom, od kojih je samo jedan postigao iz kaznenog udarca.

GRANIČAR(O) – STARA BREZOVICA 5:1

Graničar je vrlo lako stigao do pobjede na domaćem terenu. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 1:0 pogotkom Nike Sučića. U drugo poluvrijeme Graničar je ušao puno ozbiljnije i postigli su 3 gola – Alen Fučkar 2 i Sučić jedan. Rezultat je smanjio Ante Gradinjan, dok je konačan rezultat postavio Saša Ivanešić.

OTROVANEC – SLOGA(DS) 0:4

Sloga je došla do pobjede iako nisu imali šanse za prvo mjesto, pa im ova utakmica nije bila od velike važnosti. Golove su postigli Dejan Mioljević 2 puta te Sanju Dhamel i Mihael Taušan po jednom. Otrovanec je igrao s igračem manje od 75. minute, kada je isključen Ivan Šimunija, ali rezultat se nije mijenjao poslije toga.

GRADINA – BUŠETINA 3:5

U Gradini se odigrao odličan derbi. Prvo poluvrijeme pripalo je Gradini. Bušetina je povela već u 3. minuti, a strijelac je bio Patricio Munjeković. Gradina ipak preokreće utakmicu i u 4 minute postiže 2 pogotka. Prvo je u 39. minuti Josip Eršek izjednačio, a u 43. Mario Jozić dovodi Gradinu u prednost i tako se odlazi na odmor. Gradina započinje drugo poluvrijeme s 10 igrača, ali odmah na početku drugog poluvremena, u 48. minuti, Mario Jozić povećava vodstvo na 3:1. Minutu kasnije, Martin Brlas smanjuje zaostatak na 3:2. Gradina se pokušala braniti, ali Bušetina je uspjela iskoristiti igrača više te su u 76. i 77. minuti Tomislav Matovina i Ante Martić preokrenuli rezultat na 3:4. Od 88. minute Gradina igra s 8 igrača, jer je Mario Jozić izašao zbog ozljede, dok je Ivan Večera dobio svoj drugi žuti karton. Konačan rezultat postavio je Munjeković u 93. minuti.