DRUGA ŽNL ZAPAD VPŽ: Aršanj bez problema do 3 boda, Turnašica na kraju utakmice zabila za pobjedu

Završeno je 15. kolo Druge ŽNL zapad VPŽ. Odigrane su 3 utakmice.

ARŠANJ – BUŠETINA 8:2

“Ne treba puno komentirati ovu utakmicu s obzirom da je ovo bio lak posao za Aršanj. Na odmor se otišlo rezultatom 4:1. Pogotke u prvom poluvremenu su postigli za Aršanj Hrvoje Filipović, Lucijano Balija i Igor Miota 2 puta, dok je golman Aršanja Luka Barčan postigao autogol. U drugom poluvremenu su zabijali za Aršanj Hrovje Filipović, Dominik Marešić, Martin Šubić, a autogol je postigao Mario Majstorović. Za Bušetinu drugi pogodak postigao je Patricio Munjeković.

STARA BREZOVICA – GRADINA 2:1

U Brezovici je bilo neizvjesno do kraja susreta. Brezovica je vodila 2:0 do 74. minute, kada je Gradina smanjila vodstvo golom Tihomira Šarića. U posljednjih 15 minuta, Gradina je pokušavala izjednačiti, ali do toga nije došlo. Za Brezovicu su golove postigli Marko Čađavčan, koji je također u 51. minuti promašio penal, te Ante Gradinjan.

TURNAŠICA – OTROVANEC 1:0

U Turnašici se odigrala potpuno izjednačena i mirna utakmica, a jedini pogodak postigao je Josip Padović, donoseći slavlje Turnašici.