DRUGA ŽNL ISTOK VPŽ: Dmitrović 7 od 12, Vaška iznenadila Meljane

U 17. kolu druge ŽNL istok VPŽ, odigrane su 4 utakmice. Visoke pobjede Miholjca i Standarda. Grabić i Krčevina imali slobodan vikend.

MIHOLJAC – PAPUK OSJEČKO 1664(O) 12:1

Miholjac i glavni akter utakmice, Bojan Dmitrović, bez muke su uzeli 3 boda. Nema potrebe za mnogo komentara, rezultat sve govori. Dmitrović je postigao 7 golova i trenutno je vodeći strijelac lige sa 30 postignutih golova, dok su ostale golove postigli Danijel Čakanić 2 puta, Goran Kizivat 2 puta i Dražen Huber jednom. Za Papuk je počasni gol zabio Alen Čaić.

SLAVONAC(N) – STANDARD(NŠ) 1:6

Vodeća ekipa lige u Novakima postigla je 6 pogodaka i zadržava bodovnu prednost od 6 nad Bakićem. Za Novu Šarovku golove su postigli Toni Hrgetić 2 puta, te po jednom Mateo Marinković, Tin Tušek, Kristian Kokorić i Domagoj Tušek. Za Slavonac, počasni pogodak postigao je Stanislav Smolić.

MELJANI – VAŠKA 2:4

Vaška je u Meljanima uspjela odnijeti tri boda kući. Već u prvom poluvremenu Vaška je vodila 0:3, a golove su postigli Nenad Matišić, Toni Brezović i David Mikulec. U drugom poluvremenu Vaška dolazi do četvrtog pogotka, ponovo preko Brezovića, dok su Meljani u 78. i 85. minuti, preko Marka Peretina i Leonarda Nikolića, samo smanjili prednost Vaške na 2 razlike.

MLADOST 1930(Č) – MLADOST(B) 0:4

Bakićka Mladost je u Čađavici jedinim clean sheetom ovog kola uzela bodove. U prvom poluvremenu postignut je jedan zgoditak u 24. minuti, a strijelac je bio Milan Prlić. Drugo poluvrijeme proteklo je s rezultatom 0:1 sve do 71. minute kada je ponovno Prlić postigao pogodak i odveo Bakić na 0:2. U 81. i 90. minuti Bakić je potvrdio pobjedu, a strijelci su bili Ivan Santi i Ivan Blašković.