Druga ŽNL BPŽ A: Posavina uspješna i u Perkovcima, Sloga se iskalila na Dubravi

Posavina je prošla vrlo zahtjevno gostovanje u Perkovcima pa je i dalje u statusu prvog lovca na vodeću momčad iz Vrpolja koja se u ovome kolu iskalila na Dubravi utrpavši dvoznamenkast broj pogodaka. Jedan je bio dovoljan ekipi iz Kopanice, a potpisao ga je Galić. U Vrpolju se ponovo istaknuo tko drugi nego Florian Abramović koji je sa četiri pogotka sustigao prvog topnika lige Marka Bošnjakovića na samo jedan zaostatka. Imenjak iz Jaruga je također bio uspješan pa se s gostovanja u Sredancima vratio s punim plijenom na pogon sjajnog Emanuela Narančića koji je upisao hattrick. Sapci također uspješni kao gost u Čajkovcima odakle su Kajtazi, Pilipović i Munivrana bodove usmjerili prema svome dvorištu. Kolo gostiju su obilježili i igrači Omladinca koji su slavili u Selni u jako zanimljivoj završnici gdje je već otvaranje pokazalo da će biti zanimljivo pa je u samom startu brzo vodstvo gostiju anulirao domaćin samo osam minuta kasnije da bi nakon toga mreže mirovale do završnih desetak minuta kada padaju preostali pogoci, a zadnji je u nadoknadi postigao Semerović za pobjedu ekipe iz Novog Grada. Da gotovo svi gosti budu neporaženi pobrinula se i momčad iz Beravaca koja se iz Svilaja vratila s bodom, a mogla je i sa sva tri da se nije u zadnjoj minuti ukazao Vedran Ivanković i razdijelio bodove.

21.04.2024 17:00 Svilaj NK Sava (S) – NK Raketa 1:1

NK Mladost Čajkovci – NK Sapci 2:3 (Kolar Alen 50′, 65′ / Kajtazi Fran 27′,Pilipović Marijan 48′,Munivrana Mario 90’+4′)
NK Šokadija (Sr) – NK Sloga Jaruge 0:4 (Drmić Ante 11′, Narančić Emanuel 32′, 77′, 85′)
NK Selna – NK Omladinac Novi Grad 2:3 (Andrić Anto 17′, Sudić Sven 79′ / Babić Andrej 9′, Blažević Krešimir 74′, Semerović Luka 90’+1′)
NK Perkovci – NK Posavina (VK) 0:1 (Galić Ivan 21′)
NK Sloga Vrpolje – NK Dubrava (Z) 10:2 (Denić Filip 6′, Abramović Florian 7′, 35′, 51′, 63′, Bogdanović Matej 12′, 55′, Petrović Antun 54′ (AG), Kulaš Stjepan 65′, Živić Hrvoje 75′ / Avgustinović Matija 10′, 14′)
NK Sava (S) – NK Raketa 1:1 (Ivanković Vedran 90′