Draškovec i Centrometal rutinski do pobjede, remi Nedelišća i Bratstva (SV)

Na današnjim travnjacima Međimurske Premier lige odigrane su tri utakmice 12. kola prvenstva. Dvije rutinske pobjede i jedan remi obilježili su subotnje poslijepodne.

NK DRAŠKOVEC – NK GALEB (O) 3:0

Lagana pobjeda za Draškovec u ovom kolu Međimurske Premier lige. Na domaćem su terenu stigli do pobjede nad gostujućim Galebom, koji očito nikako ne može pronaći svoju pravu formu. U prvih 20 minuta susreta domaćini su vodili 2:0, nakon pogodaka Marija Sačera u 14. i Tonija Zagoršćaka u 19. minuti. Na 3:0 je povisio i konačnog pobjednika potvrdio Saša Škvorc u 60. minuti susreta.

NK CENTROMETAL – NK DINAMO PALOVEC 3:0

Rutinska pobjeda Centrometala nad Dinamom. Domaćini su se vratili pobjedama nakon duga četiri kola te stigli do druge uzastopne utakmice bez poraza. U 11. minuti zabio je Leon Meglić. Prvi dio susreta djelovao je izjednačeno, a prilika je bilo s obje strane. U nastavku je Filip Kirić u 53. minuti zabio za 2:0, a Petar Hrebak u 87. potvrdio pitanje pobjednika.

Napeta utakmica otpočetka. Super smo ušli, zabili taj jedan gol. Zadnjih 20-25 minuta prvog poluvremena se vidio neki pad, imali smo dosta sreće. U drugom smo ušli onako kako treba, zabili smo te golove i riješili rutinirano utakmicu. Kao i svaku drugu, [protiv Jedinstva] moramo ući maksimalno i tražiti tri boda. Neki igrači su nam danas falili, imamo povrede, tri žuta kartona, sve ovisi… U zadnje vrijeme kad smo najtanji, onda smo najbolji tako da se nadam tri boda. Vidjet ćemo, malo sreće uvijek treba“, rekao je Goran Klemenčić, trener Centrometala.

NK NEDELIŠĆE – NK BRATSTVO (SV) 1:1

Nastavlja se gubitak bodova za Nedelišće. Ovog puta na domaćem terenu dva boda oduzeta su im u susretu s Bratstvo iz Savske Vesi. Gosti su odlično odigrali u prvom poluvremenu jer na odmoru su vodili minimalnim rezultatom. Gol za 0:1 zabio je Josip Hlapčić u 29. minuti susreta. Odmah u drugoj minuti nastavka domaćini su izjednačili preko Davida Juraka. Do kraja meča susret se nije mijenjao i obje momčadi podijelile su bodove.