Dračice mirno slavile protiv Sloge, Kešinci i HOŠK odigrali susret bez pogodaka

Proteklog vikenda su Đakovački drugoligaši odigrali svoje peto kolo.

Radnički je na svom terenu ugostio Slavoniju iz Punitovaca koja je na kraju uz malo sreće došla do sva tri boda. U prvom dijelu vodila se velika bitka na sredini terena te su mreže mirovale. Tek pred kraj susreta počelo se zakuhavati, Stjepan Gurdon je u 76. minuti doveo goste u prednost. Domagoj Mijakić je u 89. minuti uspio poravnati, ali je njegov suigrač u sudačkoj nadoknadi uspio nesretno pogoditi vlastitu mrežu te je poklonio gostima pobjedu. Riječ je o Ivanu Kovaču. Jedinstvo je na svom terenu dočekalo Slavoniju iz Budrovaca te je na kraju slavilo rezultatom 3:2. Odigrali su zanimljivu i neizvjesnu utakmicu, a domaćin je na kraju bio bolji u realizaciji te je zasluženo ostavio bodove kod kuće. Nikola Marjanović doveo je domaćina u prednost u četvrtoj minuti, a Ivica Lukić je u 21. udvostručio prednost koju su držali i na odmoru. U drugi dio gosti ulaze puno bolje te s brza dva pogotka dolaze do poravnanja, oba je zabio Antonio Jurić. Silvio Vočanec u 62. minuti postavlja konačan rezultat i donosi svojoj momčadi tri boda.

Omladinac je rutinski slavio na gostovanju kod Hajduka rezultatom 0:4. Redom su zabijali Slaven Sekić, Mario Mikloš, Filip Denić i Krešo Jelačić. Dračice su mirno slavile protiv Sloge rezultatom 4:0. Marko Ljubić pogodio je vlastitu mrežu i doveo domaćina u prednost u 28. minuti, ta prednost bila je aktuelna i na odmoru, a onda je domaćin u drugom dijelu potpuno razbio otpor gostiju. U 56. minuti je Marko Andričić udvostručio s bijele točke, a do kraja su još po jedan pogodak zabili Marijan Udovčić i Josip Sivrić. Dinamo iz Trnave je na svom terenu svladao Šokadiju rezultatom 2:1. Matej Svilanović doveo je domaćina u prednost u 16. minuti koju su držali i na odmoru. Mario Ćosić je poravnao u 54. minuti, a Josip Bartoš je u 72. minuti s bijele točke donio pobjedu svojoj momčadi. Kešinci i HOŠK odigrali su utakmicu bez pogodaka.