Dorian Radmilović spasio Brezovac od poraza, a u Brestovcu i Velikom Trojstvu pala petarda

Nedjelja je bila rezervirana za preostale susrete šestog kola Prve ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije. Žustra i neizvjesna utakmica je odigrana u Brezovcu, a Brestovac i Bilogorac su  utrpali čak pet komada.

NK BŠK Brezovac – NK Trnski 1:1

U Brezovcu je danas između domaćina i ekipe NK Trnskog bilo poprilično žustro, zanimljivo tijekom cijele utakmice, a rezultat neizvjestan sve do samog kraja. Bernard Pratljačić je za goste poveo već u trećoj minuti igre i sve do 90 minute je izgledalo kako će se kući vratiti s velika tri boda. Međutim, tu se ukazao Dorian Radmilović koji je odlično poentirao i spasio Brezovac od poraza.

NK Tomislav (B) – NK Brestovac 1:5

Gostujući igrači i ovaj su put iznenadili svojom igrom, pobjedivši domaćine s visokih 1:5. Po jedan pogodak su zabili Martić, Štimac i Štrajber, a Nikola Dergez je dva puta zakucao u suparničku mrežu tijekom prvog dijela utakmice.

NK Bilogorac (VT) – NK Bilo 5:1

Dok su domaćini upisali treću pobjedu ove sezone, gostujući igrači su i dalje bez bodova na tablici. Dončević i Kotaršćak su slavili s po jednim pogotkom, a za visoki rezultat je zaslužan hat trick opet fantastičnog Ivana Bazmenjaka. Jedini zgoditak koji je zatresao mrežu Bilogorca je bio u 64. minuti igre, a realizirao ga je Ante Pandžić.

– Nakon ravnopravne igre u prvom poluvremenu mi smo svoje prilike uspjeli pretvoriti u pogotke te poveli 2:0, iako je i protivnik u tom dijelu igre dobro parirao te imao nekoliko izglednih prilika. Drugi dio utakmice pripao je u potpunosti nama te smo nakon dobre igre postigli još tri pogotka. Čestitam svojim igračima na prikazanoj igri i zalaganju, ponosno je rekao trener domaćina – Luka Kozić.

NK Hajduk Hercegovac – NK Ivanska 4:0

Prvi put otkako je počela nova sezona Županijske Nogometne Lige, NK Ivanska je pretrpjela poraz. Domaćini su se iskazali više nego dovoljno i poslali prvoplasiranu momčad kući praznih ruku. Sve je krenulo od Denisa Kudlača golom u 37. minuti susreta, a niz su nastavili Slivar, Šimon i Santana da Silva.

NK Rovišće – NK Ribar Končanica 0:0

Iako neriješenog rezultata, utakmica između ekipa NK Rovišća i drugoplasirane Končanice, odigrana je s velikom željom za pobjedom te odličnim akcijama. Nažalost, nerealiziranih akcija jer nije postignut niti jedan pogodak pa su obje momčadi ovaj put podijelile bodove.