Domaćinima sve , gostima niti pogodak

Odigrana su tri susreta MŽNL OSVI u kojima su domaćini apsolutno dominirali ne prepustivši gostima niti bod pa čak niti jedan pogodak. Radnički iz Županje i Hašk su bili vrlo uvjerljivi dok je imenjak i Meca slavio minimalnim rezultatom te se ovom pobjedom probio na drugu poziciju prvenstvene ljestvice.

U Županji je Radnički pravilno rasporedio po dva pogotka u svakom poluvremenu. Mladi Luka Oršolić je zabio oba u prvom dijelu trasiravši put k pobjedi domaće momčadi. U nastavku Matić i Bukva postavljaju konačan rezultat. Mario Lučić je imao uspješnu premijeru pred svojim navijačima, a u tome su mu pomogli raspoloženi igrači koji su također rasporedili po dva u svakom poluvremenu kao i u Županji. Jurišić i Mitrović u prvom, a u drugom su dva Kujadina riješila sve dileme.

Drugi je Radnički do pobjede i do drugog mjesta stigao puno težim putem, a jedini je pogodak postigao Marko Oroz tri minute prije kraja susreta donijevši tako svojim suigračima i treneru Amidžiću veliku radost i satisfakciju. S nestrpljenjem čekamo sutrašnji odgovor Borca i Darde na svojim gostovanjima, a ako je suditi po suboti gostima se crno piše.

NK Radnički – NK Olimpija  4:0

Ušli smo utakmicu čvrsto i taktički disciplirano što nam je u prvom dijelu donijelo dva pogotka, koje je postigao Luka Oršolić. U drugom dijelu, prvo iz prekida preko Ilije Matića postižemo treći a pred kraj utakmice preko Elvira Bukve četvrti pogodak. Ono što raduje je da smo cijelu utakmicu kontrolirali i došli do zaslužene pobjede. Čestitam igračima na pristupu i angažmanu na teškom terenu i svakako na osvojena tri boda – Andrija Besek, Radnički.

NK Hašk Sokol – NK Frankopan  4:0

Na početku čestitam treneru Lučiću i njegovim igračima na zasluženoj pobjedi, sucima na odličnom suđenju, a što se tiče moje ekipe moram pohvalit mlađi dio ekipe koji su se danas makar borili u skladu sa svojim mogučnostima za razliku od starijih koji su bili samo prisutni na terenu tako da je konačni rezultat i dobar za nas – Mario Butković, Frankopan.

HNK Radnički (Me) – Zrinski  1:0

Prvih dvadeset minuta promašili što se da rijetko promašiti, poslije nismo imali neke izrazito velike šanse, ali smo imali kontrolu utakmice odnosno posjed lopte, kontrolirali smo igru, pokušali napasti, gost se izuzetno dobro branio. Na kraju je popustila koncentracija gostima, a naš trud se isplatio tako što smo postigli pogodak u 89. minuti. Sudci nisu imali težak posao jer su obje ekipe odigrale fer i korektnu utakmicu, bez grubih startova, bez kartona. Žao mi je gostiju što su poklekli, ipak zasluženo smo pobjedili, gosti sa svojom borbenošću ne bi bilo nezasluženo da su odnijeli bod. Sudcima zahvaljujem na vrlo dobrom poslu, a gostima želim uspijeha u daljnjem prvenstvu. – Mario Amidžić, Radnički Me.

Prije svega čestitke Radničkom na zasluženoj pobjedi a mi možemo žaliti i biti ljuti sami na sebe jer nismo izdržali još 2-3 minute kako bi izbjegli poraz. Domaćin je krenuo furiozno i u prvih desetak minuta stvorio nekoliko prilika, na našu sreću nešto su promašili a jednu stopostotnu obranio je naš vratar. Kasnije do poluvremena dominacija Radničkog ali nije bilo promjene rezultata. U drugom poluvremenu malo drukčija slika, puno smo bolje stajali na terenu, dobro se branili i čekali svoju priliku iz kontranapada. I kada smo se ponadali da bi mogli kući s bodom domaćin postiže gol u 89.minuti preciznim udarcem s 18 metara za konačnih 1:0. Još jednom čestitke kolegi Amidžiću i Radničkom na pobjedi i korektnoj igri kao i sucima na vrlo dobrom suđenju. Bravo i mojim dečkima na zalaganju i pristupu, a već od sutra se pripremamo za Višnjevac.- Drago Trojan, Zrinski.

1217.10.2020 15:30ŽupanjaNK Radnički – NK Olimpija4:0
1217.10.2020 15:30JankovciNK Hašk sokol – NK Frankopan4:0
1218.10.2020 15:30JarminaNK Borinci – NK Darda-:-
1218.10.2020 15:30GrabovacHNK Grabovac – NK Mladost (ĐS)-:-
1218.10.2020 15:30KomletinciNK Slavonac (K) – NK Otok-:-
1218.10.2020 15:30KuševacNK Torpedo – NK Borac-:-
1217.10.2020 15:30MeceHNK Radnički (Me) – Zrinski1:0
1218.10.2020 15:30VišnjevacNK Višnjevac – NK Dilj-:-