Domaćinima samo dva boda u osječkoj 2. ŽNL

Samo dva boda osvojile su domaće momčadi u 2. kolu 2. ŽNL Nogometnog središta Osijek. Pošlo je to za nogom igračima Klasa i Erduta koji su igrali protiv Slavonije i Elektre.

Erdut je s Elektrom odigrao zanimljivih prvih pola sata u kojima su pala oba gola na utakmici, najprije su gosti poveli golom Petra Mihelića, dok je domaćima bod u 28. minuti osigurao kapetan Mario Mihaljević. Otprilike kada je u Erdutu prestalo biti zanimljivo, počelo je biti u Čepinu. U 38. minuti junak Klasa Mihael Nikolić donio je prednost domaćinu, no njegov suigrač Galić ubrzo je poništio prednost autogolom, a gosti u nastavku preko Horvateka dolaze do potpunog preokreta. Ipak, još jedno slavlje gostiju spriječio je Nikolić svojim drugim golom u 77. minuti postavivši konačnih 2:2.

Ivan Zavorski bio je junak sudara momčad s najkraćim imenima, Liv je odnio sva tri boda iz dvoboja s Liom. Zavorski je dva puta tresao domaću mrežu u prvih pola sata igre, a Gladova momčad je u nastavku uspjela samo smanjiti golom Marija Sesvećana iz kaznenog udarca. Slavonac je slavio i na svom prvom ovosezonskom gostovanju, Tiani Kućan i legendarni Ivica Musa bili su strijelci u Dalju.

Vitez je s uvjerljivih 4:0 slavio u Vuki, u prvom poluvremenu jedini strijelac bio je Dejan Mišković, a u nastavku one man show Matea Mlinarevića koji je za 9 minuta postigao hattrick i zaradio – izlazak iz igre minutu nakon trećeg gola. Luka Pecnik s dva i Mario Vratović s jednim su golom za samo 20 minuta slomili otpor Ernestinova u trasirali Radničkom put do najuvjerljivije pobjede kola, u nastavku su posao do kraja odradili Igor Simić i Strahinja Stevadinović.