/Dion Drena Beljo donio Osijeku remi protiv Dinama MLADI BELJO POKAZUJE VELIKI POTENCIJAL
osijek dinamo nkos

Igrači Ivice Kuleševića nastavljaju s odigravanjem pripremnih utakmica u Marbelli, a novi suparnik je bio Dinamo iz Bukurešta s kojim su Osječani odigrali 1:1.

Poveli su Rumunji u 15.minuti kada Sin vrlo precizno proigrao utrčalog Perovića koji prima loptu u 16-ercu i s 13-14 metara gađa desni kut Ivušića koji je ‘na lopti’, ali ne uspijeva obraniti.

U 61.minuti je u igru ušao mladi Beljo i pokazao da će Kulešević u njemu imati jak oslonac jer je svojim pogotkom donio izjednačenje Osječanima.

Igrala se 80.minuta kada je Osijek izjednačio. Svoj prvi pogodak u prvoj momčadi postiže 17-godišnji Beljo koji se odlično snalazi u kaznenom prostoru i matira Strattona kojem lopta prolazi kroz noge.

Imao je Osijek do kraja još nekoliko prigoda no rezultat se nije mijenjao. Kulešević je na kraju izrotirao puno igrača i na kraju može biti zadovoljan remijem protiv renomiranog suparnika.

Za Osijek su igrali:

– prvo poluvrijeme:  Ivušić, Šutalo, Škorić, Majstorović, Bočkaj, Jugović, Kleinheisler, Pilj, Ndockyt, Grezda i Marić.

– drugo poluvrijeme: Malenica, Silva, Lončar, Majstorović, Talys, Šorša, Kamenar, Pilj, Bdockyt, Mance i Špoljarić, od 61. Magdić je zamijenio Majstorovića, Beljo je ušao umjesto Ndockyta, a Marin mijenja Pilja.