Dinamo pregazio Budainku, Sikirevci i Lipik remizirali

Nakon što su jučer odigrana prva četiri susreta, danas je kompletirano 8. kolo MŽNL Brod – Požega.

SLOBODNICA – ZADRUGAR 1:0

Slobodnica je danas minimalno slavila protiv momčadi iz Oprisavaca, ali odigrano je samo 36. minuta. Naime momčad Zadrugara je napustila teren nakon jedanaesterca za domaćina te nakon što je njihov vratar zaradio drugi žuti karton. Glavni sudac utakmice je nakon toga odsvirao kraj.

Rapsodija zelenih, ali od 36 min,  a potez gosta neću komentirati– izjavio je Darko Vrljić, trener Slobodnice.

Dugo sam razmišljao dali da dajem izjavu nakon cirkusa u režiji sudačke trojke. Nakon što su dečki napustili teren predsjednik kluba i ja smo ih pitali dali su u stanju nastaviti utakmicu. Odgovorili su da nisu uz suze i bijes. Ovo danas u Slobodnici nema veze sa sportom. Pojedini igrači Slobodnice izjavili mi da im je neugodno. Pametnom dosta. Lp–  izjavio je Stjepan Novoselović, trener Zadrugara.

SIKIREVCI – LIPIK 1:1

Otvorena utakmica s puno tempa i nadigravanja odigrana je danas u Sikirevcima. Obje momčadi su prezentirale dobar nogomet pa je na kraju podjela bodova možda i najrealniji ishod. Valentin Šunić doveo je domaćina u prednost u 20. minuti iz kaznenog udarca. U 32. je poravnao Dominik Marjanović, a na kraju se ispostavilo da je postavio konačan rezultat jer su mreže do kraja mirovale.

DINAMO – BUDAINKA 10:0

Mlada momčad Dinama iz Vidovaca se pošteno iskalila danas nad gostima Budainke. Vidovčani su kontrolirali igru kroz cijeli susret te se odmah vidjelo na koju će stranu pobjeda otići. Na odmoru su imali velikih 6:0, a u drugom dijelu su dokrajčili goste s još četiri pogotka. Ronaldo Hodak predvodio je svoju momčad s tri postignuta pogotka, po dva su dodali Mario Janota i Valentin Mikić, a jednom su se u strijelce upisali Janko Janković, Josip Barišić i Mateo Janjić.