Dinamo minimalno slavio, Slobodnica i Sikirevci remizirali

Nakon što je jučer odigrano 5 susreta, danas je kompletirano 6. kolo MŽNL. Brod – Požega u kojem je Dinamo minimalno slavio, a Slobodnica i Sikirevci su remizirali.

DINAMO – MLADOST 1:0

Dinamo je danas minimalno slavio na Rekreaciji protiv Mladosti iz Sibinja, Sve do zadnjih desetak minuta mreže su mirovale, a onda je najbolji pojedinac i strijelac Dinama Ronaldo Hodak u 80. minuti pogodio za veliko slavlje Vidovčana.

Minimalna, ali zaslužena pobjeda. Odigrali smo pametnih 90 minuta u kojima nismo protivniku dozvolili izglednu priliku za gol. Mladi smo i svaka nam je utakmica prilika za učenje. Protivniku čestitke na fer i korektnoj utakmici i sretno im dalje a mi idemo raditi i napredovati. -izjavio je Krunoslav Podoljak, trener Dinama.

Čestitke domaćinu na pobjedi, nakon današnje utakmice podnio sam ostavku na mjestu trenera kluba. Uzrok tome je niz loših rezultata ekipe za koju smatram da vrijedi puno više od trenutne situacije i smatram se odgovornim za loše rezultate. Zahvaljujem se igračima i upravi kluba na korektnoj suradnji i želim im puno sreće u nastavku sezone. – izjavio je Irfan Islami, trener Mladosti.

SLOBODNICA – SIKIREVCI 3:3

U Slobodnici se odigrala vrlo dinamična i žustra utakmica nakon koje su momčadi podijelile bodove. Bilo je tu dobrih prigoda sa obje strane pa je pobjeda mogla prevagnuti na bilo koju stranu. Tomislav Glavačević u 31. minuti doveo je goste u prednost, tu prednost su držali svega devet minuta, a onda je Antonio Vinković poravnao i odveo momčadi na odmor s 1:1. U drugo poluvrijeme gosti ulaze bolje gdje u 53. minuti preko Adama Živića dolaze ponovno u prednost. Domaćin se nakon toga trgnuo i s dva pogotka Damira Mirkovića dolaze do preokreta. U 86. minuti kapetan Valentin Šunić donosi gostima vrijedan bod.

Kad zabiješ tri gola, a ne pobijediš nemaš ništa za reći. Ali smo bar izgledali kao momčad borbeni i stajali kako treba. Idemo dalje bod po bod – izjavio je Darko Vrljić, trener Slobodnice.